Interbiuro - duży

Arkońska wybrana dwa razy

Arkońska Business Park w Gdańsku
Arkońska Business Park w Gdańsku
Cromwell Property Group podpisał dwie umowy najmu w kompleksie biurowym Arkońska Business Park w Gdańsku.

Cromwell Property Group to globalny zarządca aktywów. Firma podpisała dwie umowy najmu na łączny metraż ponad 3300 mkw. w kompleksie biurowym Arkońska Business Park w Gdańsku. 

Podpisanie dwóch umów najmu, tuż po dołączeniu nieruchomości do obsługiwanego przez nas portfela aktywów, to znakomity wynik. Dzięki wspomnianym transakcjom udało nam się zadbać o nowy poziom wynajęcia budynków, zbliżony do tego w konkurencyjnych projektach w okolicy, oferujących A- klasowe powierzchnie biurowe – komentuje Karol Pilniewicz, Dyrektor Regionu CEE w Cromwell Property Group. 

Cromwell, działając z ramienia nowych właścicieli nieruchomości, przy udziale ekspertów z firmy Knight Frank, wynajął firmie Aplitt biuro o powierzchni 2400 mkw. Aplitt jest dostawcą usług IT oraz consultingowych. Cromwell przedłużył także umowę najmu 900 mkw. dla Banku Zachodniego WBK. W obu budynkach kompleksu Arkońska Business Park po sfinalizowaniu obu umów pozostało łącznie około 5500 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. 

Arkońska Business Park to doskonale zlokalizowany i dobrze skomunikowany z centrum miasta kompleks biurowy. Fakty: przedłużenia umowy najmu przez Bank Zachodni WBK oraz dołączenia do grona najemców przez firmę Aplitt, świadczą przede wszystkim o jakości i najwyższym standardzie, jakie oferuje, a także utwierdzają w przekonaniu, że w Gdańsku wciąż nie słabnie zainteresowanie najemców takimi właśnie powierzchniamidodaje Joanna Gomułkiewicz, Starszy Negocjator w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych w firmie Knight Frank. 

Działający z ramienia Cromwell Property Group Knight Frank pełni rolę agenta wyłącznego, odpowiedzialnego za komercjalizację kompleksu biurowego Arkońska Business Park - budynków: A1 oraz A2.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra