Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFYI Commercial Consulting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTorus logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTERBIURO logoOlivia Business Centre logoVantage Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoForbo Flooring Systems Polska logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBusiness House logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoArchicom logoTétris Poland logoSpectra Development logoUNIMOR Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoPodium Investment logoKontor logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTER-BUD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nuvalu stawia na Wrocław

Wrocław (fot. pixabay.com)
Wrocław (fot. pixabay.com)
Firma Nuvalu Polska rozwija swoje struktury w regionach. Jej nowe biuro regionalne powstanie w stolicy Dolnego Śląska.

Kilka miesięcy temu Nuvalu uruchomiło swój nowy oddział w Gdańsku. Teraz firma otwiera kolejne biuro. Będzie ono zlokalizowane we Wrocławiu i pokieruje nim Daria Dudek. 

Wrocław to drugi po Krakowie największy rynek regionalny w Polsce. Prognozujemy, że na koniec 2018 r. łączna podaż powierzchni biurowych przekroczy tam milion mkw. Chcemy być tak blisko naszych klientów, jak to możliwe, dlatego zdecydowaliśmy się otworzyć wrocławskie biuro Nuvalu. Na czele nowej struktury stanie Daria, jestem pewien, że jej bogate doświadczenie przełoży się na szybki rozwój naszej firmy w regionie – wyjaśnia Marcin Wailewski, Członek Zarządu Nuvalu Polska. 
 
Daria Dudek jest związana z dolnośląskim rynkiem nieruchomości komercyjnych od wielu lat. Zna ona branżę zarówno z perspektywy agencji, jak i developera. Daria Dudek kierowała wrocławskim oddziałem Colliers International, rozwijając struktury międzynarodowej agencji w tym regionie. Odpowiadała ona za sprzedaż i współpracę z klientami oraz właścicielami budynków, reprezentowała interesy klientów korporacyjnych firmy we Wrocławiu. Pełniła funkcję Leasing Managera w LC Corp S.A., odpowiadając za wynajem takich obiektów jak RETRO Office House, Arkady Wrocławskie czy Sky Tower. Nawiązanie współpracy z dynamicznie rozwijającą się firmą, jaką jest Nuvalu Polska, to dla mnie interesujące wyzwanie. Mamy ambicję być jedną z wiodących firm doradzających klientom na wrocławskim rynku nieruchomości komercyjnych. Liczę, że moje doświadczenie i dobre relacje z klientami przełożą się na sukces Nuvalu w regionie – deklaruje Daria Dudek. 

 


0.0
Tagi: Wrocław
Napisz pierwszy komentarz
mantra