Tork

Nowe biuro Brain Embassy

Na Mokotowie powstało kolejne biuro Brain Embassy. Wykonawcą wnętrz tej kreatywnej przestrzeni biurowej ponowie była firma ARTSERVIS. Zobacz, jak wygląda nowe biuro Brain Embassy!

Za koncepcję architektoniczną nowego biura Brain Embassy i projekt nowej części odpowiadają studio mode:lina™ oraz pracownia Archicon, za meble zaś Kinnarps. Wykonaniem wnętrz zajęła się firma ARTSERVIS.

ARTSERVIS to firma wykonawcza z 30-letnim doświadczeniem na rynku aranżacji fit-out. Do tej pory wykonała ona I i II etap Brain Embassy zlokalizowane na warszawskiej Ochocie, które w tym roku zdobyły wiele nagród dla najlepszego biura w Polsce. Przyznając te nagrody jury we wszystkich konkursach kierowało się również jakością wykonania, co jest potwierdzeniem wysokiego standardu oferowanych przez nas usług. Między innymi dlatego inwestor zdecydował się powierzyć nam wykończenie wnętrz w kolejnej lokalizacji Brain Embassy. Dziękujemy Adgar Poland za zaufanie jakim po raz kolejny nas obdarzył. Doświadczenia, które zebraliśmy razem przy poprzednich realizacjach dawały pewność sprawnego wykonania i partnerskiej współpracy. Chciałbym również podziękować Jurkowi Woźniakowi i Pawłowi Garusowi z pracowni mode:lina, za otwarte podejście do realizacji także na poziomie wykonawczym – mówi Janusz Lipiński, v-ce prezes ARTSERVIS.

Pod względem aranżacyjnym Brain Embassy Mokotów znacznie różni się od Brain Embassy Al. Jerozolimskie. Cechą wspólną jest to, że oba biura zostały zaprojektowane w oparciu o najnowsze trendy w tworzeniu przestrzeni, które wspierają naturalne powstawanie społeczności, twórczą współpracę między jej członkami oraz rozwój innowacyjnych pomysłów. 

Nowe biuro Brain Embassy to przemyślana, innowacyjna przestrzeń do pracy, wzbogacona o najnowsze technologie zarówno budowlane jak i informatyczne. Zajmuje ono powierzchnię 2400 mkw. i jest zlokalizowane na dwóch piętrach biurowca Adgar Plaza One. Inwestor, chcąc zachować niezależność tej przestrzeni zdecydował się na wykucie otworu w stropie i zamontowanie schodów. Dzięki temu powstał indywidualny ciąg komunikacyjny oraz kameralny „amfiteatr”. Biuro przeznaczone jest dla 380 osób. Znajdują się tu m.in. przestronny open space, przestrzeń eventowa na 180 osób, w pełni wyposażone biura zamknięte, sale konferencyjne, strefy relaksu, kuchnie, a także 4 tarasy z wyjątkowym widokiem. Członkowie społeczności Brain Embassy będą mogli ponadto korzystać ze wszystkich udogodnień oferowanych w kompleksie Adgar Plaza, takich jak m.in.: wielopoziomowy parking, bezpłatna wypożyczalnia rowerów Adgar Bike, parking dla rowerów, Centrum Konferencyjne, nowoczesna serwerownia (Data Center), klub fitness z krytym basenem, przedszkole, kafeteria, kawiarnia, stacja ładowania pojazdów elektrycznych, myjnia ekologiczna, carpooling.

Aranżacje coworkingowe w swoim założeniu mają pobudzać kreatywność i zachęcać ludzi do wydajniejszej pracy. Dlatego ich wykończenie i wyposażenie musi wyzwalać zaciekawienie, zaskoczenie i poczucie że przebywa się w miejscu niekonwencjonalnym. Z pewnością tak jest i w tym przypadku. – mówi Janusz Lipiński. Powierzchnie coworkingowe stanowią spore wyzwanie pod kątem czysto budowlanym i konstrukcyjnym. Przy wykonywaniu tego typu powierzchni największą wartość końcową stanowi jakość wykonania. ARTSERVIS jest na rynku 30 lat i doświadczenie zdobyte przez te lata pozwala nam oferować szeroką gamę usług i bez przeszkód realizować takie inwestycje. Są to min: projektowanie, design&build, aranżacje fit-out, aranżacje lobby, workplace solutions, doradztwo, serwis oraz aranżacje typu coworking/co-creating, które zdobywają coraz większą popularność, a których jak widać mamy już kilka na koncie. Artservis ma w swoich szeregach wykwalifikowaną kadrę wykonawczą i menadżerską , podzieloną na samodzielne brygady. Posiadamy własną flotę samochodową . Nasi ludzie pracują na najwyższej jakości sprzęcie. Dzięki temu udaje nam się brać udział w realizacji wielu ciekawych, nietuzinkowych projektów – dodaje v-ce prezes ARTSERVIS. 

 

 


5.0
Tagi: ARTSERVIS
Napisz pierwszy komentarz