bcb wrzesień 2020

Biurowiec Bobrowiecka 8 oficjalnie otwarty

Licznie przybyli goście wzięli udział w uroczystości oficjalnego otwarcia biurowca Bobrowiecka 8. W ten sposób Spectra Development celebrowała zakończenie inwestycji, która została zrealizowana w czasie 18 miesięcy.

Cieszę się, że tylu znamienitych gości razem z nami świętowało uroczyste otwarcie Bobrowieckiej 8. To niespotykany budynek, który łączy dobrą architekturę, najwyższą jakość wykonania z nową atrakcyjną lokalizacją – powiedział Dariusz Sokołowski, Prezes Zarządu Spectra Development.

Biurowiec Bobrowiecka 8 to obiekt klasy A. Jest on trzecim budynkiem, który tworzy Kompleks Bobrowiecka zlokalizowany na warszawskim Dolnym Mokotowie. Budynek Bobrowiecka 8 oferuje łącznie niemal 22 000 mkw. powierzchni biurowej i ponad 2400 mkw. powierzchni usługowej. Inwestycję Spectra Development wyróżnia architektura i zaawansowane rozwiązania technologiczne. Biurowiec wyposażony jest w podwieszane sufity, podniesione podłogi, klimatyzację, a także uchylne okna. 

Bobrowiecka 8 uzyskała pozwolenie na użytkowanie z końcem października. Pierwsi najemcy wprowadzili się już do swoich biur. Aktualnie prowadzimy zaawansowane rozmowy z kolejnymi najemcami, którzy doceniają wyjątkowe udogodnienia, które ma im do zaoferowania nasz nowy biznesowy adres na Dolnym Mokotowie. Są to m.in. bardzo dobry dojazd z każdej części Warszawy, 501 miejsc parkingowych w dwupoziomowej hali garażowej, stojaki na rower i prysznice dla cyklistów oraz konkurencyjne ceny, które możemy zaoferować – dodaje Dariusz Sokołowski.

Budynek Bobrowiecka 8 został zrealizowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i certyfikacją BREEAM oraz BIM. Deweloperem oraz zarządcą inwestycji jest Spectra Development, natomiast funkcję generalnego wykonawcy pełniła firma Hochtief Polska. Agencja CBRE jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację budynku. Dotychczas, umowy najmu powierzchni w biurowcu Bobrowiecka 8 podpisały spółki CEDC International, Engie Services, Nutricia Polska i Żywiec Zdrój z grupy Danone.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz