Wilanów Office Park pełen najemców

Adrian Bojczuk, zastępca dyrektora, Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych BNP Paribas Real Estate Poland
Adrian Bojczuk, zastępca dyrektora, Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych BNP Paribas Real Estate Poland
Kolejni najemcy wybrali wilanowski kompleks biurowy. Budynek BE FREE jest obecnie wynajęty w 100 proc., a BE THE ONE w ponad 95 proc.

Powiększa się grono najemców w kompleksie biurowym Wilanów Office Park. Dwie najnowsze umowy najmu dotyczą prawie 4000 mkw. powierzchni. Jednym z najemców jest firma z branży bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej. Już na początku 2018 r. do Wilanów Office Park przeprowadzi się ona z mokotowskiego kompleksu Platinium. 
Drugim nowym najemcą biurowca BE THE ONE będzie operator biur serwisowanych i przestrzeni coworkingowych firma New Work.

Cieszymy się z osiągniętego w nieco ponad 12 miesięcy wyniku. Takie tempo rekomercjalizacji powierzchni było możliwe dzięki całościowemu wprowadzeniu rekomendowanej przez nas strategii. Choć na początku do niektórych zmian i udogodnień zaproponowanych przez nasz zespół podchodzono z rezerwą, to działania takie jak odświeżenie logo czy zmiana nazw budynków były dobrą decyzją. Powodzeniem zakończyły się również projekty uruchomienia shuttle bus oraz budowa dodatkowych parkingów naziemnych dla najemców kompleksu, a zwieńczeniem sukcesu było wprowadzenie przedszkola do budynku. Te wszystkie działania zaowocowały nowymi umowami jak i przedłużeniem najmu powierzchni przez obecnych już w kompleksie najemców – mówi Adrian Bojczuk, zastępca dyrektora, Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych.

Wilanów Office Park to kompleks biurowy składający się z trzech budynków: BE THE ONE (poprzednio B1) i BE FREE (wcześniej B3) oraz siedziby należącej do Asseco Poland SA. BE THE ONE i BE FREE oferują odpowiednio ok. 7000 i 10 000 mkw. powierzchni biurowej oraz ponad 400 miejsc parkingowych. Za marketing i rekomercjalizację budynków odpowiadało BNP Paribas Real Estate Poland.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz