Kinnarps Polska Sp. z o.o.

GTC z sukcesami w Belgradzie

Kompleks biurowy Green Heart - wizualizacja
Kompleks biurowy Green Heart - wizualizacja
GTC pozyskało finansowanie na projekt Green Heart. Spółka została także wyróżniona w czterech kategoriach prestiżowego konkursu CIJ Awards Serbia.

GTC podpisało umowę na refinansowanie i kredyt inwestycyjny w wysokości 60 milinów euro z Raiffeisen Bank International AG. Fundusze zostaną przeznaczone na nowy projekt biurowy w Serbii jakim jest Green Heart. Obiekt już cieszy się zainteresowaniem najemców, a wstępne umowy najmu obejmują aż 42 proc. powierzchni centrum biurowego. 

Kompleks biurowy Green Heart to wyjątkowy projekt o unikalnej architekturze, który promuje rozwiązania przyjazne środowisku. Obiekt oferuje 46 000 mkw. powierzchni. Biurowiec jest zlokalizowanych przy Milutina Milankovića w dzielnicy biznesowej Nowy Belgrad. 

Green Heart to niesamowity projekt, który oferuje zaawansowaną technologicznie przestrzeń biurową osadzoną w ekologicznym środowisku. Modernizacja dwóch istniejących budynków i budowa trzech nowych stworzą zieloną oazę. Bardzo pozytywne opinie i zaangażowanie ze strony najemców dowodzi, że rynek w Belgradzie jest gotowy na innowacyjne rozwiązania biurowe – skomentował Pedja Petronijević, Dyrektor Zarządzający GTC Serbia.

Jako potwierdzenie sukcesu Spółki w Belgradzie, GTC znalazło się na pierwszym miejscu wśród liderów rynku w czterech czołowych kategoriach podczas tegorocznej gali CIJ Awards w Serbii. Firma otrzymała tytuły „Best Office Development” i „Developer of the Year" za biurowiec GTC FortyOne, tytuł „Leading Green Building of the Year" za FortyOne oraz tytuł „Best Investment Transaction of the Year" za zakup Belgrade Business Center. Co więcej, Pedja Petronijevic, Dyrektor Zarządzający GTC Serbia, otrzymał nagrodę "Best Leadership of the Year".

 

GTC Serbia zostało uznane za lidera w czterech kategoriach konkursu CIJ Awards Serbia

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra