Assa Abloy

Knight Frank pomaga!

Przed świętami wiele firm i osób włącza się w pomoc potrzebującym. W różnorodne inicjatywy dobroczynne zaangażował się także Knight Frank.

Knight Frank przez cały rok bierze udział w akcjach charytatywnych, jednak grudzień to tradycyjnie okres najbardziej wzmożonej pomocy. Jak co roku firma Knight Frank wspomogła podopiecznych Fundacji SYNAPSIS. Kwotę przeznaczoną na zakup prezentów firma przekazała na wyposażenie i zakup pomocy dla Centrum Dziecięcego SYNAPSIS, którego otwarcie jest zaplanowane na styczeń 2018 roku. Knight Frank zakupił także świąteczne kartki wykonane w Pracowni Rzeczy Różnych SYNAPSIS, która zatrudnia dorosłe osoby z autyzmem.

Mikołajowie z Knight Frank pojawili się także w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie. Do dzieci przebywających na oddziałach trafiły zabawki i książki zebrane w zbiórce przeprowadzonej w 12 biurowcach zarządzanych przez Knight Frank oraz w warszawskim biurze firmy. Pracownicy Knight Frank zaangażowali się również w tegoroczną edycję Szlachetnej Paczki.

 


0.0
Tagi: Knight Frank
Napisz pierwszy komentarz