Forbo Flooring Systems Polska logoVantage Development S.A. logoPodium Investment logoFYI Commercial Consulting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTERBIURO logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSpectra Development logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTétris Poland logoINTER-BUD logoOlivia Business Centre logoTorus logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoBusiness House logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoARTSERVIS sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoKontor logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArchicom logoCity Space logoAgrobex Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Knight Frank pomaga!

Przed świętami wiele firm i osób włącza się w pomoc potrzebującym. W różnorodne inicjatywy dobroczynne zaangażował się także Knight Frank.

Knight Frank przez cały rok bierze udział w akcjach charytatywnych, jednak grudzień to tradycyjnie okres najbardziej wzmożonej pomocy. Jak co roku firma Knight Frank wspomogła podopiecznych Fundacji SYNAPSIS. Kwotę przeznaczoną na zakup prezentów firma przekazała na wyposażenie i zakup pomocy dla Centrum Dziecięcego SYNAPSIS, którego otwarcie jest zaplanowane na styczeń 2018 roku. Knight Frank zakupił także świąteczne kartki wykonane w Pracowni Rzeczy Różnych SYNAPSIS, która zatrudnia dorosłe osoby z autyzmem.

Mikołajowie z Knight Frank pojawili się także w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie. Do dzieci przebywających na oddziałach trafiły zabawki i książki zebrane w zbiórce przeprowadzonej w 12 biurowcach zarządzanych przez Knight Frank oraz w warszawskim biurze firmy. Pracownicy Knight Frank zaangażowali się również w tegoroczną edycję Szlachetnej Paczki.

 


0.0
Tagi: Knight Frank
Napisz pierwszy komentarz
mantra