Assa Abloy

SoftwareONE w Centrum Królewska

Centrum Królewska w Warszawie
Centrum Królewska w Warszawie
Spółka SoftwareONE została nowym najemcą w Centrum Królewska.

SoftwareONE Polska sp. z o.o. to międzynarodowy dostawca oprogramowania i rozwiązań licencyjnych. Firma działa w ponad 80 krajach i od lat świadczy m.in. usługi służące optymalizacji licencjonowania oraz wprowadzeniu efektywnego systemu zarządzania cyklem życia oprogramowania i kontroli jego kosztów. Biuro SoftwareONE Polska zostanie otwarte w budynku Centrum Królewska w Warszawie. Firma podpisała umowę najmu 549 mkw. powierzchni biurowej. Podczas transakcji właściciela budynku, Grupę Rezydent, reprezentowała firma doradcza Cushman&Wakefield, zaś najemcy doradzała firma Brookfield Partners sp. z o.o.

Jednym z najważniejszych czynników decydujących o wyborze tego budynku przez firmę SoftwareONE okazała się umożliwiająca szybką i wygodną komunikację lokalizacja Centrum Królewska oraz elastyczny okres najmu – powiedziała Dorota Mielke, Starszy Negocjator w Dziale Powierzchni Biurowych Cushman & Wakefield.

Biurowiec Centrum Królewska oferujący ok. 7000 mkw. powierzchni biurowej klasy A. Obiekt położony jest w ścisłym centrum, przy skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Królewskiej, w sąsiedztwie Dworca Centralnego, stacji metra oraz przystanków autobusowych i tramwajowych.

Cieszę się, że nowe biuro spełnia oczekiwania naszego Klienta. Lokalizacja przy skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Królewskiej, zapewnia dogodne połączenie z resztą miasta dzięki świetnemu dostępowi do licznych linii tramwajowych i autobusowych oraz stacji metra Świętokrzyska – mówi Robert Romanowski, agent w Brookfield Partners.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz