Interbiuro - duży

Finansiści w Business Garden

Business Garden Warszawa
Business Garden Warszawa
Kompleks biurowy Business Garden Warszawa pozyskał nowych najemców.

Vastint Poland podpisał umowy najmu z dwoma firmami z sektora finansowego. W Business Garden Warszawa łącznie wynajęły one 4500 mkw. powierzchni biurowej. Nowi najemcy wprowadzą się do kompleksu w połowie roku.

Kompleks biurowy Business Garden zlokalizowany jest przy ul. Żwirki i Wigury, czyli przy jednej z głównych arterii miasta i w bliskiej odległości od centrum Warszawy. W najbliższym otoczeniu projektu znajduje się rozbudowany system komunikacji miejskiej, obejmujący SKM oraz linie autobusowe, który zapewnia szybki dostęp do biurowca w z dowolnej części miasta.

Business Garden Warszawa to wielofunkcyjny kompleks, który tworzony jest przez siedem kameralnych budynków biurowych o łącznej powierzchni najmu 90 000 mkw. Powierzchnia biurowa została zaprojektowana tak, by zapewniać optymalną ekspozycję na światło dzienne. Budynki posiadają certyfikat LEED Platinum. Wyróżniającą cechą tego kompleksu jest architektura zabudowy oraz otwarty ogród, w którym wśród zieleni znajdują się strefy wypoczynku i pracy z dostępem do Wi-Fi. Teren ogrodu wraz z powierzchnią biologicznie czynną zielonych dachów zajmuje aż 60 proc. terenu kompleksu. Na terenie Business Garden funkcjonuje hotel oferujący ponad 200 pokoi, centrum konferencyjne z 8 salami i restauracja. Niebawem otwarta zostanie kantyna, sklep spożywczy, fitness club oraz szereg drobnych punków usługowych. 

 


3.0
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra