DEVCO Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoTétris Poland logoBusiness House logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoUNIMOR Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCOTEX Office Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoCity Space logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAgrobex Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKontor logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoArchicom logoSpectra Development logoINTER-BUD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPodium Investment logoTorus logoNowy Styl Group logoOlivia Business Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Flowcrete z wyróżnieniem

Barbara Radziwon, dyrektor zarządzająca Flowcrete Central & Eastern Europe
Barbara Radziwon, dyrektor zarządzająca Flowcrete Central & Eastern Europe
Firma Flowcrete Polska otrzymała wyróżnienia miesięcznika “Builder” za 2017 r. Przyznano jej tytuł “Budowlanej Firmy Roku 2017”, zaś Barbarę Radziwon, dyrektor zarządzającą spółki uznano „Osobowością Branży 2017” .

Uroczysta Gala Finałowa Builder Awards odbyła się w Multikinie Złote Tarasy. Wyróżnienia zostały przyznane przez Redakcję, Radę Naukową i Programową miesięcznika „Builder”. Tytuł „Budowlana Firma Roku 2017” jest przyznawany firmom z branży budowlanej w uznaniu ich rozwoju i pozycji na rynku. W tym roku jury doceniło Flowcrete Polska.

Kapituła konkursu przyznała Barbarze Radziwon, dyrektor zarządzającej Flowcrete Central & Eastern Europe, także wyróżnienie specjalne „Osobowość Branży 2017” za efektywne zarządzanie i współtworzenie sukcesu firmy. Barbara Radziwon jest związana z firmą od 18 lat, a od 2009 roku pełni w niej funkcję dyrektora zarządzającego. 

Cieszę się z przyznanych przez miesięcznik „Builder” wyróżnień. Potwierdzają one silną pozycję na rynku posadzek żywicznych, którą jako zespół zbudowaliśmy przez 23 lata funkcjonowania firmy w Polsce. W 2012 roku otworzyliśmy własne laboratorium i zakład produkcyjny, co pozwoliło nam znacznie rozwinąć skalę prowadzonej działalności. Obecnie eksportujemy nasze posadzki do 13 krajów, głównie do Rosji i państw Europy Środkowo-Wschodniej, a jednocześnie jesteśmy największym producentem posadzek antybakteryjnych Flowfresh w grupie Flowcrete na świecie. W związku z rozwojem eksportu i rozszerzeniem działalności produkcyjnej, w 2017 roku zwiększyliśmy zatrudnienie o ponad 15 proc. W efekcie dynamicznego wzrostu przeprowadziliśmy się do nowego, większego biura, a także przenieśliśmy zakład produkcyjny i magazyn do nowej, 2-krotnie większej hali – powiedziała Barbara Radziwon, dyrektor zarządzająca Flowcrete Central & Eastern Europe.

Firma Flowcrete Polska jest ekspertem od posadzek żywicznych. Firma od ponad 20 lat tworzy specjalistyczne technologie oraz produkuje i dostarcza materiały do wykonywania bezspoinowych posadzek żywicznych (m.in. przemysłowych, parkingowych i dekoracyjnych). Znalazły one zastosowanie w prestiżowych obiektach, m.in. w biurowcu Warsaw Spire w Warszawie, Filharmonii Szczecińskiej w Szczecinie, centrum handlowym Posnania w Poznaniu czy Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. 

 


0.0
Tagi: Flowcrete
Napisz pierwszy komentarz
mantra