INTER-MAR Stanisław Marzec logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoCOTEX Office Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoUNIMOR Development S.A. logoCity Space logoSpectra Development logoOlivia Business Centre logoNowy Styl Group logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVantage Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoINTER-BUD logoINTERBIURO logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBusiness House logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoTétris Poland logoAgrobex Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKontor logoPodium Investment logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTorus logoForbo Flooring Systems Polska logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Bobrowiecka 8 walczy o Property Design Awards

Biurowiec Bobrowiecka 8
Biurowiec Bobrowiecka 8 znalazł się wśród finalistów prestiżowego konkursu Property Design Awards 2018 i walczy o zwycięstwo w kategorii „Bryła: Biurowiec”.

Plebiscyt Property Design Awards 2018 wyłania najlepsze projekty komercyjne i publiczne ukończone w Polsce w roku 2017. Bobrowiecka 8 walczy o zwycięstwo w kategorii Bryła: Biurowiec. 

Bobrowiecka 8 to wyjątkowy budynek łączący dobrą architekturę, wysoki standard wykonania z wysokiej próby sztuką. Cieszę się, że coraz więcej osób docenia jego atuty i mam nadzieję, że zdobędziemy uznanie publiczności oddającej głosy w plebiscycie Property Design Awards 2018 – powiedział Dariusz Sokołowski, Prezes Zarządu Spectra Development.

Udało nam się zbudować spójny stylistycznie budynek biurowy, który doskonale współgra z pozostałymi w kompleksie, tworząc zespół atrakcyjnych wizualnie i funkcjonalnych budynków biurowych i mieszkalnych. Bobrowiecka 8 jest przemyślanym architektonicznie budynkiem, który poza podstawową funkcją biurową stanowi także wyjątkowe tło do prezentacji sztuki współczesnej, zgodnie z założeniem i hasłem przewodnim dla całego kompleksu, „kultura wpisana w przestrzeń” – powiedział Andrzej Sidorowicz z pracowni JEMS Architekci.

Bobrowiecka 8 wraz z sąsiednim biurowcem Bobrowiecka 6 oraz apartamentowcem Bobrowiecka 10, wchodzą w skład zespołu urbanistycznego, który został stworzony przez Spółkę Spectra Development. Kompleks budynków został zaprojektowany przez pracownię JEMS Architekci. Budynek Bobrowiecka 8 wraz z całym zespołem urbanistycznym wpisuje się w sąsiednią zabudowę i spełnia założenia pomysłodawcy tworząc wizualnie atrakcyjną i funkcjonalną tkankę miejską.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra