Assa Abloy

Stratego przenosi się do biznesowego centrum stolicy

Małgorzata Małecka, Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland
Małgorzata Małecka, Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland
Firma Stratego wprowadzi się do warszawskiego biurowca Spektrum Tower.

Stratego to firma doradcza, która specjalizuje się w pozyskiwaniu wsparcia unijnego i kredytów technologicznych. Już wkrótce wprowadzi się ona do warszawskiego biurowca Spektrum Tower, w którym będzie zajmować ponad 200 mkw. W procesie poszukiwania biura i negocjacji warunków najmu najemcę reprezentowały Małgorzata Małecka i Magdalena Żochowska z agencji BNP Paribas Real Estate Poland.

Dzięki ścisłej i merytorycznej współpracy z klientem, proces poszukiwania nowej siedziby udało się przeprowadzić bardzo sprawnie. Wpływ na decyzję o wyborze Spektrum Tower przez Stratego miały atrakcyjne i elastyczne warunki najmu, a także doskonała lokalizacja biurowca. Wiele firm i instytucji przeprowadzkę do CBD traktuje jako naturalny etap rozwoju i inwestycję w budowanie odpowiedniego prestiżu. To również jeden z czynników, który przeważył szalę na korzyść wybranego biurowca – mówi Małgorzata Małecka, Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland.

Spektrum Tower to 122-metrowy wysokościowiec o charakterystycznej bryle. Przeszklona fasada obiektu zapewnia bardzo dobry dostęp światła dziennego. Biurowiec położony jest w ścisłym centrum stolicy, kilkadziesiąt metrów od stacji metra Rondo ONZ. Spektrum Tower oferuje ponad 28 000 mkw. i 314 miejsc parkingowych.

Współpraca z BNP Paribas Real Estate Poland pozwoliła na zapoznanie się z różnymi scenariuszami i wybranie optymalnej z naszego punktu widzenia lokalizacji. Wierzymy, że wybrany przez nas biurowiec sprosta naszym oczekiwaniom dzięki swojemu dogodnemu położeniu w sąsiedztwie metra. Warto również wspomnieć o wysokim standardzie tego odnowionego budynku. Nie bez znaczenia jest również reputacja i rozpoznawalność samego biurowca – zauważa Aleksander Szalecki, Partner Zarządzający Stratego.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz