Tétris Poland logoAluprof S.A. logoKontor logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoCOTEX Office Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAgrobex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCity Space logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTorus logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoForbo Flooring Systems Polska logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOlivia Business Centre logoPodium Investment logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoBusiness House logoINTER-BUD logoArchicom logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoUNIMOR Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Stratego przenosi się do biznesowego centrum stolicy

Małgorzata Małecka, Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland
Małgorzata Małecka, Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland
Firma Stratego wprowadzi się do warszawskiego biurowca Spektrum Tower.

Stratego to firma doradcza, która specjalizuje się w pozyskiwaniu wsparcia unijnego i kredytów technologicznych. Już wkrótce wprowadzi się ona do warszawskiego biurowca Spektrum Tower, w którym będzie zajmować ponad 200 mkw. W procesie poszukiwania biura i negocjacji warunków najmu najemcę reprezentowały Małgorzata Małecka i Magdalena Żochowska z agencji BNP Paribas Real Estate Poland.

Dzięki ścisłej i merytorycznej współpracy z klientem, proces poszukiwania nowej siedziby udało się przeprowadzić bardzo sprawnie. Wpływ na decyzję o wyborze Spektrum Tower przez Stratego miały atrakcyjne i elastyczne warunki najmu, a także doskonała lokalizacja biurowca. Wiele firm i instytucji przeprowadzkę do CBD traktuje jako naturalny etap rozwoju i inwestycję w budowanie odpowiedniego prestiżu. To również jeden z czynników, który przeważył szalę na korzyść wybranego biurowca – mówi Małgorzata Małecka, Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland.

Spektrum Tower to 122-metrowy wysokościowiec o charakterystycznej bryle. Przeszklona fasada obiektu zapewnia bardzo dobry dostęp światła dziennego. Biurowiec położony jest w ścisłym centrum stolicy, kilkadziesiąt metrów od stacji metra Rondo ONZ. Spektrum Tower oferuje ponad 28 000 mkw. i 314 miejsc parkingowych.

Współpraca z BNP Paribas Real Estate Poland pozwoliła na zapoznanie się z różnymi scenariuszami i wybranie optymalnej z naszego punktu widzenia lokalizacji. Wierzymy, że wybrany przez nas biurowiec sprosta naszym oczekiwaniom dzięki swojemu dogodnemu położeniu w sąsiedztwie metra. Warto również wspomnieć o wysokim standardzie tego odnowionego budynku. Nie bez znaczenia jest również reputacja i rozpoznawalność samego biurowca – zauważa Aleksander Szalecki, Partner Zarządzający Stratego.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra