Assa Abloy

Kolejny Olimp

Restauracja Olimp w Zabłocie Business Park
Restauracja Olimp w Zabłocie Business Park
W kolejnym krakowskim biurowcu wystartowała restauracja Olimp. Tym razem Grupa Gastromall zainaugurowała swoją obecność w budynku Zabłocie Business Park.

Wczoraj w Krakowie została otwarta kolejna restauracja pod marką Olimp. Nowy lokal wystartował przy ul. Zabłocie 43 a w budynku Zabłocie Business Park. Jest to pierwsza restauracja sieci Olimp zaaranżowana wg nowej koncepcji wizualnej. Autorem projektu jest pracownia Schwitzke Górski.

Sieć restauracji Olimp to największy w Polsce i najszybciej rozwijający się koncept z jedzeniem na wagę w ujednoliconej cenie za 100 g. W całym kraju funkcjonuje siedemdziesiąt restauracji pod tą marką. Zlokalizowane są one w centrach handlowych i biurowych. Najwięcej lokali znajduje się w Krakowie, Warszawie, Katowicach i Poznaniu. W najbliższych miesiącach planowane są otwarcia kolejnych restauracji w największych miastach w Polsce. Marka należy do Grupy Gastromall.

Kompleks Zabłocie Business Park zlokalizowany jest w krakowskiej dzielnicy Podgórze, a zatem w niewielkiej odległości od centrum miasta. Będzie składał się on docelowo z pięciu nowoczesnych 7-kondygnacyjnych budynków biurowych. W kwietniu 2017 r. zakończono już prace nad pierwszym etapem inwestycji, który na krakowski rynek dostarczył ok. 11 300 mkw. powierzchni.

 

Restauracja Olimp w Zabłocie Business Park

 


0.0
Tagi: Kraków
Napisz pierwszy komentarz