Kinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoNowy Styl Group logoVantage Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoBusiness House logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoArchicom logoINTERBIURO logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFYI Commercial Consulting logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoKontor logoTorus logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTétris Poland logoAluprof S.A. logoINTER-BUD logoHAVRE Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCity Space logoPodium Investment logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Kolejny Olimp

Restauracja Olimp w Zabłocie Business Park
Restauracja Olimp w Zabłocie Business Park
W kolejnym krakowskim biurowcu wystartowała restauracja Olimp. Tym razem Grupa Gastromall zainaugurowała swoją obecność w budynku Zabłocie Business Park.

Wczoraj w Krakowie została otwarta kolejna restauracja pod marką Olimp. Nowy lokal wystartował przy ul. Zabłocie 43 a w budynku Zabłocie Business Park. Jest to pierwsza restauracja sieci Olimp zaaranżowana wg nowej koncepcji wizualnej. Autorem projektu jest pracownia Schwitzke Górski.

Sieć restauracji Olimp to największy w Polsce i najszybciej rozwijający się koncept z jedzeniem na wagę w ujednoliconej cenie za 100 g. W całym kraju funkcjonuje siedemdziesiąt restauracji pod tą marką. Zlokalizowane są one w centrach handlowych i biurowych. Najwięcej lokali znajduje się w Krakowie, Warszawie, Katowicach i Poznaniu. W najbliższych miesiącach planowane są otwarcia kolejnych restauracji w największych miastach w Polsce. Marka należy do Grupy Gastromall.

Kompleks Zabłocie Business Park zlokalizowany jest w krakowskiej dzielnicy Podgórze, a zatem w niewielkiej odległości od centrum miasta. Będzie składał się on docelowo z pięciu nowoczesnych 7-kondygnacyjnych budynków biurowych. W kwietniu 2017 r. zakończono już prace nad pierwszym etapem inwestycji, który na krakowski rynek dostarczył ok. 11 300 mkw. powierzchni.

 

Restauracja Olimp w Zabłocie Business Park

 


0.0
Tagi: Kraków
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra