Art-Deweloper Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoForbo Flooring Systems Polska logoTorus logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPodium Investment logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVastint Poland Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKontor logoCity Space logoGTV Lighting logoFYI Commercial Consulting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTER-BUD logoArchicom logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTétris Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Triathlon w Alchemii

Zawody Torus Triathlon In Da House 2018
Zawody Torus Triathlon In Da House 2018
Po raz kolejny kompleks biurowy Alchemia w Gdańsku przyciągnął do siebie pasjonatów triathlonu. 1 marca odbyła się bowiem czwarta edycja Torus Triathlon In Da House.

Zawody przyciągnęły 37 sztafet reprezentujących firmy z całego kraju. W imprezie udział wzięło w sumie 121 zawodników i wielu kibiców. Dochód z opłat wpisowych został przeznaczony na wsparcie Fundacji Hospicjum Pomorze Dzieciom.

Od wielu lat, poprzez triathlon, staramy się popularyzować aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia. Zawody TTIDH stały się też doskonałym polem integracji zawodników, kibiców, rodzin, a w tym roku również pracowników, którzy startowali w ramach zespołów firmowych. Bardzo się cieszę, że w tak wyjątkowy sposób możemy wykorzystać przestrzeń Alchemii i pod jej dachem organizować tego typu imprezę. Wspólnie z Fundacją Jeppesena udało się też rozwinąć w tym roku formułę celu charytatywnego i wesprzeć działania Fundacji Hospicjum Pomorze Dzieciom – mówi Monika Brzozowska z firmy Torus będącej organizatorem zawodów TTIDH. 

Pracownicze zespoły, które wzięły udział w rywalizacji liczyły od 3 do 5 osób (pływak, rowerzysta, biegacz, opcjonalnie trener i motywator). W wielofunkcyjnym kompleksie biznesowym Alchemia w Gdańsku spotkały się reprezentacje firm z całej Polski, choć najwięcej było przedstawicieli trójmiejskiego środowiska. Rywalizacja toczyła się na sprinterskim dystansie (750 metrów do przepłynięcia w basenie, 20 km do przejechania na rowerze wpiętym w trenażer oraz 5 km do przebiegnięcia na bieżni elektrycznej).

W zawodach TTIDH udział biorą nie tylko amatorzy, ale też osoby, które zetknęły się już z klasycznym triathlonem, a nawet uprawiają go zawodowo. To właśnie dzięki temu poziom tej imprezy jest tak wysoki i cieszy się ona tak dużym zainteresowaniem – mówi Iwona Guzowska, dyrektor sportowy TTIDH.

W rywalizacji sztafet zwyciężył zespół Fundacja Jeppesena, przed Lufthansa Systems Poland Active oraz Torus Squad. Wyścig zawodowców wygrał Bartosz Banach, przed Pawłem Juśkiwem i Pawłem Miziarskim.

 


0.0
Tagi: Torus Alchemia
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra