Vastint Poland Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoCity Space logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoVantage Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOlivia Business Centre logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-BUD logoAgrobex Sp. z o.o. logoTétris Poland logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTorus logoGTV Lighting logoArchicom logoAluprof S.A. logoPodium Investment logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBusiness House logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKontor logoINTERBIURO logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Biurowiec po liftingu

Jerozolimskie Business Park po rewitalizacji
Zakończyła się już modernizacja warszawskiego kompleksu biurowego. Całość została zaprojektowana i wykończona w zgodzie z najnowszymi trendami aranżacji przestrzeni komercyjnych.

W ciągu ostatniego roku przeprowadzono modernizację kompleksu biurowego Jerozolimskie Business Park. Celem prac było podniesienie walorów reprezentacyjnych obiektu i podniesienie komfortu jego użytkowania. Finalną częścią zmian było odnowienie strefy recepcyjnej w budynku D. Budynki A, B i C zyskały całkowicie nowe lobby ze ścianami z mchu. Do użytku oddano także nowe udogodnienia, jak np. sale konferencyjne, biura do wynajmu krótkoterminowego oraz zmodernizowaną restaurację. Przebudowana całkowicie restauracja oferuje możliwość zjedzenia szybkiego lunchu, ale i zrelaksowanie się przy kawie na wygodnej kanapie. Świadczy również usługi cateringowe dla osób wynajmujących sale konferencyjne. Kompleks zyskał także nowy teren zielony i dodatkową infrastrukturę dla rowerzystów (szafki, prysznice i nowe miejsca parkingowe). Przy głównej recepcji w budynku D oddano do użytku najemców miejsce do spotkań. Przestrzeń wypoczynkowa jest wyposażona w biblioteczkę, do której nowości dostarcza wydawnictwo Prószyński i S-ka. Modernizacji poddano również wszystkie windy. 

Przy przebudowie głównej recepcji kompleksu zależało nam na tym, by dostarczyć najemcom jak najlepszy produkt, a jednocześnie maksymalnie wykorzystać dostępne zasoby. Nowe funkcje są również odpowiedzią na wskazywane przez klientów potrzeby, a ich wysoka retencja pokazuje, że projekt spotkał się z dużym uznaniem – powiedział Rafał Nowicki, Prezes Zarządu Apollo-Rida.

Jednym z atutów tego kompleksu Jerozolimskie Business Park jest jego lokalizacja. Znajduje się on w pobliżu Dworca PKP Warszawa Zachodnia, stacji WKD Reduta Ordona oraz przystanku autobusowego. Za zarządzanie obiektem odpowiedzialna jest firma Apollo-Rida Poland.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra