bcb wrzesień 2020

Biurowa część Kupca prawie gotowa

Kupiec Poznański
Kupiec Poznański - recepcja
Prace modernizacyjne części biurowej Kupca Poznańskiego są już niemal na ukończeniu.

Ku końcowi zmierzają prace modernizacyjne części biurowej Kupca Poznańskiego. W marcu br. najemcy budynku będą mogli korzystać już z nowo powstałej recepcji, a także z zmodernizowanych holi windowych i nowych dźwigów osobowych. W tworzeniu realizowanej właśnie koncepcji modernizacji przestrzeni wspólnych dla najemców biur właścicielowi budynku doradzało BNP Paribas Real Estate Poland.

Efekt dotychczas ukończonych prac w recepcji od ul. Strzeleckiej i wymiana części wind bardzo nas zadowala i potwierdza słuszność kierunku, jaki obraliśmy. Jestem przekonany, że po ukończeniu pozostałych prac komfort najemców powierzchni biurowych zdecydowanie się polepszy a wolne powierzchnie wypełnią się nowymi najemcami, bo przecież żaden biurowiec w Poznaniu nie może pochwalić się recepcją oddaloną od przystanku tramwajowego zaledwie o kilka metrów – mówi Adrian Bojczuk, Associate Director, dział wynajmu powierzchni biurowych BNP Paribas Real Estate Poland.

Kupiec Poznański to 6-kondygnacyjny kompleks biurowo-handlowy. Łącznie obiekt ten oferuje 20 500 mkw. powierzchni najmu, z czego 10 000 mkw. stanowi przestrzeń biurowa. Budynek położony jest w ścisłym centrum Poznania. Taka lokalizacja zapewnia dostęp do głównych linii komunikacji miejskiej. Zakończenie prac modernizacyjnych w części biurowej budynku planowane jest na koniec I kw. 2018 r.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz