Tétris Poland logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOlivia Business Centre logoBusiness House logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoNowy Styl Group logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoCity Space logoForbo Flooring Systems Polska logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoUNIMOR Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoAluprof S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArchicom logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPodium Investment logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAgrobex Sp. z o.o. logoTorus logoINTERBIURO logoGTV Lighting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoKontor logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-BUD logoHAVRE Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoCOTEX Office Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Nuvalu podbija Poznań

Łukasz Jędrychowski
Łukasz Jędrychowski
Nuvalu Polska otwiera kolejne biuro regionalne.

Nuvalu Polska to firma doradzająca na rynku nieruchomości, która coraz bardziej zaznacza swoją aktywność w regionach. Spółka postanowiła otworzyć nowe biuro w Poznaniu. W Wielkopolsce za rozwój firmy będzie odpowiedzialny Łukasz Jędrychowski.

Poznań to dla nas ważny rynek, doceniamy jego potencjał. Jest atrakcyjny dla inwestorów ze względu na bliskość krajów Europy Zachodniej, dobrą infrastrukturę komunikacyjną i dostęp do wykwalifikowanego personelu. Chcemy być tam, gdzie rozwija się biznes, stąd decyzja o otwarciu nowego biura. Pokieruje nim Łukasz, który łączy duże doświadczenie w branży z kreatywnością, niezbędną przy uruchamianiu nowych inicjatyw – mówi Marek Ciunowicz, Członek Zarządu Nuvalu Polska.

Łukasz Jędrychowski współpracuje z Nuvalu Polska od 5 lat. Rozwijanie struktur Nuvalu w regionie Wielkopolski to ekscytujące wyzwanie. Pozwoli połączyć doświadczenie, jakie zdobyłem w trakcie 5 lat pracy w branży, z nowymi pomysłami na rozwój naszego biznesu. Będziemy przekonywać poznańskich klientów do naszej oferty, której kluczowym atutem jest kompleksowość – profesjonalnie doradzamy na każdym etapie procesu najmu, oferujemy innowacyjną na rynku usługę Concierge. Concept Space, współpracująca z nami pracownia architektoniczna, zajmuje się projektowaniem aranżacji powierzchni biurowej. Mamy wszystko, czego potrzebuje klient w procesie relokacji – tłumaczy Łukasz Jędrychowski.

 


0.0
Tagi: Poznań
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra