bcb wrzesień 2020

Nuvalu podbija Poznań

Łukasz Jędrychowski
Łukasz Jędrychowski
Nuvalu Polska otwiera kolejne biuro regionalne.

Nuvalu Polska to firma doradzająca na rynku nieruchomości, która coraz bardziej zaznacza swoją aktywność w regionach. Spółka postanowiła otworzyć nowe biuro w Poznaniu. W Wielkopolsce za rozwój firmy będzie odpowiedzialny Łukasz Jędrychowski.

Poznań to dla nas ważny rynek, doceniamy jego potencjał. Jest atrakcyjny dla inwestorów ze względu na bliskość krajów Europy Zachodniej, dobrą infrastrukturę komunikacyjną i dostęp do wykwalifikowanego personelu. Chcemy być tam, gdzie rozwija się biznes, stąd decyzja o otwarciu nowego biura. Pokieruje nim Łukasz, który łączy duże doświadczenie w branży z kreatywnością, niezbędną przy uruchamianiu nowych inicjatyw – mówi Marek Ciunowicz, Członek Zarządu Nuvalu Polska.

Łukasz Jędrychowski współpracuje z Nuvalu Polska od 5 lat. Rozwijanie struktur Nuvalu w regionie Wielkopolski to ekscytujące wyzwanie. Pozwoli połączyć doświadczenie, jakie zdobyłem w trakcie 5 lat pracy w branży, z nowymi pomysłami na rozwój naszego biznesu. Będziemy przekonywać poznańskich klientów do naszej oferty, której kluczowym atutem jest kompleksowość – profesjonalnie doradzamy na każdym etapie procesu najmu, oferujemy innowacyjną na rynku usługę Concierge. Concept Space, współpracująca z nami pracownia architektoniczna, zajmuje się projektowaniem aranżacji powierzchni biurowej. Mamy wszystko, czego potrzebuje klient w procesie relokacji – tłumaczy Łukasz Jędrychowski.

 


0.0
Tagi: Poznań
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 2
oto :
ale bełkot
15 listopada 2018 12:33
oto :
ale bełkot
15 listopada 2018 12:33