Aluprof S.A. logoTorus logoOlivia Business Centre logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTERBIURO logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGTV Lighting logoPodium Investment logoVastint Poland Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoCity Space logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKontor logoINTER-BUD logoFYI Commercial Consulting logoArchicom logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoVantage Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoTétris Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

V. Offices w gronie najlepszych

Biurowiec V.Offices
Biurowiec V.Offices
Biurowiec V.Offices został najbardziej ekologicznym budynkiem w Europie Środkowo-Wschodniej. Obiekt otrzymał nagrodę w konkursie BREEAM Awards 2018.

Plebiscyt BREEAM Awards 2018 wyróżnia nieruchomości z całego świata, które powstały z zachowaniem zasad zrównoważonego budownictwa. Są to prestiżowe nagrody przyznawane przez organizację BRE. W tegorocznej edycji konkursu został nagrodzony krakowski biurowiec V.Offices.

Cieszymy się, że V.Offices wyróżnia się na biurowej mapie Europy jako niezwykle nowoczesny, zrównoważony i ekologiczny budynek. Nad całą inwestycją od samego początku czuwa zespół profesjonalistów z Iliard Architecture & Project Management, Sweco Consulting, a także Turner & Townsend. Na szczególne wyróżnienie zasługuje przede wszystkim skupienie się projektantów na optymalizacji rozwiązań konstrukcyjnych i ich wpływu na otoczenie, wykorzystaniu modelu zarządzania kosztami cyklu życia nieruchomości oraz zaawansowanych metodach oceny komplementarności z założeniami inwestora, co nie jest standardową praktyką na rynku biurowym – mówi Sebastian Kieć, CEO AFI Europe Poland. 

Inwestorem projektu V.Offices jest AFI Europe. Biurowiec został zaprojektowany z naciskiem na aspekty środowiskowe. Już na etapie projektowym V.Offices uzyskał certyfikat BREAAM na poziomie Outstanding. Obiekt otrzymał wówczas wynik 90,57 proc. Jest to najwyższa ocena w Europie Środkowo-Wschodniej. Biurowiec został doceniony za zielone budownictwo i potencjał do generowania różnego rodzaju korzyści dla najemców.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra