Podium Investment logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTorus logoKwiaty dla biura logoOlivia Business Centre logoRIS Kotes logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoVastint Poland Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-BUD logoForbo Flooring Systems Polska logoSpectra Development logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoVantage Development S.A. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGTV Lighting logoCOTEX Office Centre logoAluprof S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKart Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoCity Space logoAgrobex Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTétris Poland logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoHAVRE Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

.big jeszcze w tym roku

Wizualizacja biurowca .big
Nad biurowcem .big zawisła wiecha. Pierwsza inwestycja belgijskiego dewelopera w Krakowie zostanie oddana do użytku jeszcze w tym roku.

Dobiegły końca prace nad budową piątej kondygnacji biurowca .big w Krakowie. Inwestor i generalny wykonawca obiektu Ghelamco Poland, zawiesił symboliczną wiechę nad ukończoną konstrukcją budynku. Biurowiec osiągnął swoją docelową wysokość. Dobiega też końca montaż elewacji i wkrótce rozpoczną się prace wykończeniowe we wnętrzach. Budynek będzie gotowy w III kw. 2018 r. 

Budowa od początku idzie zgodnie z założonym planem. Cieszę się, że efekt naszej pracy jest już widoczny. Kraków to wyjątkowe miejsce, gdzie innowacyjność łączy się z historią i tradycją. Zależało nam na tym, aby te aspekty połączyć w naszym projekcie. Bryła biurowca jest nowoczesna, ale zgodna ze skalą zabudowy najbliższego otoczenia. Idealnie wpisuje się w charakter tej części miasta – mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland.

Biurowiec .big znajduje się przy ul. Kapelanka i ul. gen. Bohdana Zielińskiego. Lokalizacja ta pozwala na szybki transport do centrum. Obiekt jest usytuowany w sąsiedztwie zielonych terenów Parku Skały Twardowskiego i zalewu Zakrzówek. Jest to kameralny budynek zaprojektowany w kształcie nieregularnego wieloboku. Elewacja ostatniej kondygnacji jest wyraźnie cofnięta. Na dachu biurowca powstanie ogólnodostępny taras widokowy o powierzchni 200 mkw. Do dyspozycji najemców zostanie przeznaczone także patio zlokalizowane na pierwszym piętrze. W podziemnej części biurowca zaprojektowano garaż dla 148 aut. Nie zabraknie miejsc postojowych przeznaczonych dla rowerów oraz pryszniców i szafek dla rowerzystów. Deweloper przewidział też stacje do ładowania samochodów elektrycznych.

 


2.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra