Przedsiębiorstwo Budowlane START logoFYI Commercial Consulting logoNowy Styl Group logoAluprof S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCOTEX Office Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoRIS Kotes logoGTV Lighting logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoCity Space logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-BUD logoTorus logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoUNIMOR Development S.A. logoPodium Investment logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKart Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBusiness House logoTétris Poland logoVantage Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Cel: tworzenie zdrowych biur

Do amerykańskiego ośrodka badawczego Well Living Lab dołącza HB Reavis. Ich wspólnym celem jest tworzenie zdrowych biur.

Międzynarodowe centrum Well Living Lab prowadzi badania wpływu budynków na zdrowie i dobre samopoczucie ludzi. Jest to pierwszy na świecie ośrodek badawczy o takim profilu. Swoją siedzibę ma ono w Rochester w stanie Minnesota. Centrum Well Living Lab jest wspólną inicjatywą wiodącej firmy medycznej Mayo Clinic oraz firmy Delos wyspecjalizowanej w rozwiązaniach technologicznych wspierających dobrostan użytkowników nieruchomości. W prace mające na celu tworzenie lepszych miast i zdrowszych miejsc pracy włączy się HB Reavis. 

Do Well Living Lab, oprócz HB Reavis, należy 19 firm i organizacji z różnych sektorów gospodarki, podzielających podobną filozofię tworzenia inspirujących i zdrowych biur. Zgodnie z założeniami współpracy, budynki realizowane przez dewelopera oraz ludzie, którzy w nich pracują, staną się dodatkowym źródłem wiedzy dla naukowców. Z kolei HB Reavis otrzyma dostęp do najnowszych, specjalistycznych badań dotyczących np. wpływu, jaki na formę pracowników ma oświetlenie czy poziom dwutlenku węgla.

Rozwiązania techniczne wypracowane na podstawie takich analiz będą implementowane w biurach HB Reavis w całej Europie. Jeśli się sprawdzą – trafią do nowych budynków realizowanych przez firmę, a także do zarządzanych przez nią centrów coworkingowych HubHub oraz do biur klientów Origameo – działu HB Reavis specjalizującego się w planowaniu przestrzeni pracy. 

Z radością witamy HB Reavis w gronie naszych członków. To kolejny, ważny krok na drodze do tworzenia miejsc, które poprawią jakość życia nas wszystkich. Dzięki tej współpracy, wiedza naukowa będzie miała jeszcze większy wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie użytkowników budynków – powiedział dr Brent Bauer, dyrektor medyczny w Well Living Lab oraz Mayo Clinic.

 


0.0
Tagi: HB Reavis
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra