Forbo Flooring Systems Polska logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPodium Investment logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoSpectra Development logoRIS Kotes logoTétris Poland logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoUNIMOR Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoKart Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCOTEX Office Centre logoVantage Development S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoCity Space logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBusiness House logoFYI Commercial Consulting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoAluprof S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Poznań zyskał nowego inwestora

fot. pixabay.com
fot. pixabay.com
Computacenter robi kolejny krok w realizacji globalnej strategii i otwiera nowe centrum obsługi klientów w Polsce. Będzie ono zlokalizowane w Poznaniu.

Wkrótce firma Computacenter uruchomi nowe biuro w Polsce. Swoją działalność w Poznaniu rozpocznie ona w sierpniu br. Centrum obsługi będzie zapewniać wsparcie dla międzynarodowych klientów firmy. Biuro w Poznaniu skoncentruje się na obsłudze klientów w języku niemieckim. Za przeprowadzenie procesu najmu odpowiadała firma Nuvalu Polska

Świadczymy usługi naszym klientom w różnych językach od wielu lat. Otwieramy nowe centrum w Poznaniu, ponieważ to idealna lokalizacja, umożliwiająca obsługę zarówno istniejących, jak i przyszłych klientów. Ta inwestycja to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na nasze usługi oraz otwarcie się na współpracę z nowymi międzynarodowymi podmiotami, aktywnymi na rynkach europejskich. Nowe poznańskie biuro pozwoli nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, to również okazja dla naszej firmy do pozyskania nowych talentów – powiedział Paul Anderson, Divisional Head, Group Managed Services.

Computacenter to dostawca usług IT. Firma doradza różnym organizacjom w zakresie budowania strategii IT, wdrażania rozwiązań technologicznych, optymalizacji wydajność i wsparcia klientów w zarządzaniu infrastrukturą. Poznań to najnowszy oddział Computacenter. niedawno firma uruchomiła również dwie nowe placówki w Ameryce Północnej. Łącznie sieć centrów obsługi klienta Computacenter składa się z 34 lokalizacji na całym świecie. 

Cieszymy się, że mogliśmy wziąć aktywny udział w tym procesie. Inwestor finalnie wybrał Poznań ze względu na dobry dostęp do wykształconych pracowników. Istotną rolę odegrało wsparcie, którego udzieliła PAIH na wstępnym etapie procesu. Wszyscy połączyli siły, dzięki czemu Poznań zyskał nowego inwestora – powiedziała Katarzyna Peto-Ziemkiewicz, Dyrektor Regionalna, Nuvalu Polska.

 


0.0
Tagi: Poznań
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra