Tork

Cresa w Łodzi

Marta Pyziak, Dyrektor łódzkiego biura firmy Cresa
Marta Pyziak, Dyrektor łódzkiego biura firmy Cresa
Cresa otworzyła biuro w Łodzi. Pokieruje nim Marta Pyziak.

Cresa to największa na świecie firma doradcza na rynku nieruchomości świadcząca usługi agencyjne wyłącznie na rzecz najemców. Prowadzi ona działalność w ponad 60 biurach na całym świecie. Siedziba firmy Cresa Polska mieści się w Warszawie, zaś biura regionalne znajdują się we Wrocławiu i Trójmieście, a od niedawna również w Łodzi. Łódzkim biurem pokieruje Marta Pyziak. Dynamiczny rozwój łódzkiego rynku nieruchomości komercyjnych oraz dążenie do zapewnienia klientom najwyższej jakości obsługi skłoniły nas do podjęcia decyzji o otwarciu kolejnego regionalnego biura – mówi Piotr Kaszyński, Partner Zarządzający firmy Cresa w Polsce.

Łódzkie biuro firmy Cresa mieści się w Centrum Piłsudskiego przy ul. Sienkiewicza 72. Cieszę się, że Cresa doceniła pozycję Łodzi na nieruchomościowej mapie Polski. Rynek ten odnotowuje kolejne rekordy, a dzięki niesłabnącemu zainteresowaniu firm z branży SSC/BPO możemy spodziewać się kontynuacji tego trendu – mówi Marta Pyziak, Dyrektor łódzkiego biura firmy Cresa.

Marta Pyziak posiada 12-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Wcześniej współpracowała z firmą JLL, gdzie pełniąc rolę Head of Łódź Office współtworzyła pierwszy łódzki oddział tej firmy. Marta Pyziak pracowała także w firmie Dell, w zespołach odpowiedzialnych za tworzenie globalnej strategii dotyczącej lokalizacji inwestycji oraz za zarządzanie nieruchomościami w Polsce, Rosji, Kazachstanie, krajach bałtyckich oraz na Ukrainie. Była odpowiedzialna za współtworzenie Zespołu Obsługi Inwestorów przy Urzędzie Miasta w Łodzi, wchodziła w skład zarządu Stowarzyszenia Łódzkich Zarządców Nieruchomości. Ukończyła filologię angielską i studia z zakresu wyceny nieruchomości na Uniwersytecie Łódzkim oraz studia podyplomowe z zakresu podstaw prawnych procesu inwestycyjnego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest licencjonowanym pośrednikiem i zarządcą nieruchomości.

 


0.0
Tagi: Cresa Polska
Napisz pierwszy komentarz
mantra