Forbo Flooring Systems Polska logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoPodium Investment logoOlivia Business Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTorus logoKwiaty dla biura logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoUNIMOR Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTERBIURO logoFYI Commercial Consulting logoTétris Poland logoSpectra Development logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBusiness House logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoINTER-BUD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCity Space logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGTV Lighting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCOTEX Office Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Prądnicka 65 spełniła oczekiwania Edrone

Prądnicka 65
Prądnicka 65
Kompleks Prądnicka 65 ma nowego najemcę. W budynku swoje biuro otworzy Edrone.

Edrone to firma z obszaru IT, która oferuje klientom pakiet rozwiązań CRM dla sektora e-commerce. Oferuje ona rozwiązania automatyzacji marketingu, które pomagają w personalizowaniu komunikacji z klientami czy użytkownikami e-sklepu oraz w monitorowaniu ich działań na stronach internetowych czy sklepach internetowych. W kompleksie Prądnicka 65 w Krakowie firma Edrone wynajęła 1270 mkw. powierzchni biurowej. W transakcji najemcę reprezentował Knight Frank

Przy tak dużej podaży nowej powierzchni biurowej w Krakowie, okazało się, że niewiele jest projektów, które odpowiadałyby szczególnym potrzebom naszego Klienta, który nie widział się w typowym biurowcu. Pod tym względem Prądnicka 65, ze swoją unikalną architekturą oraz wyjątkową lokalizacją, okazała się trafiać w samo sedno – mówi Krzysztof Kaczorek, Negocjator w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych w krakowskim biurze Knight Frank.

Marketing internetowy i cały rynek e-commerce zmieniają się w dynamicznym tempie. Do tych zmian trzeba nie tyle przywyknąć, co stale dotrzymywać im tempa - a nawet je wyprzedzać. Nowe biuro pozwoli nam wyprzedzić galopujący rynek e-commerce i samemu kreować trendy na tym rynku – mówi Michał Blak, Prezes i Współzałożyciel Edrone. 

W skład kompleksu Prądnicka 65 wchodzą trzy budynki mieszkalne oraz niezależna część biurowa zlokalizowana od strony ul. Lekarskiej. Na najniższych kondygnacjach obiektów znajdują się lokale handlowo-usługowe. Kompleks został oddany do użytku w I kw. 2017 r., przez Tętnowski Development.

 

 


0.0
Tagi: Kraków
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra