bcb wrzesień 2020

Prądnicka 65 spełniła oczekiwania Edrone

Prądnicka 65
Prądnicka 65
Kompleks Prądnicka 65 ma nowego najemcę. W budynku swoje biuro otworzy Edrone.

Edrone to firma z obszaru IT, która oferuje klientom pakiet rozwiązań CRM dla sektora e-commerce. Oferuje ona rozwiązania automatyzacji marketingu, które pomagają w personalizowaniu komunikacji z klientami czy użytkownikami e-sklepu oraz w monitorowaniu ich działań na stronach internetowych czy sklepach internetowych. W kompleksie Prądnicka 65 w Krakowie firma Edrone wynajęła 1270 mkw. powierzchni biurowej. W transakcji najemcę reprezentował Knight Frank

Przy tak dużej podaży nowej powierzchni biurowej w Krakowie, okazało się, że niewiele jest projektów, które odpowiadałyby szczególnym potrzebom naszego Klienta, który nie widział się w typowym biurowcu. Pod tym względem Prądnicka 65, ze swoją unikalną architekturą oraz wyjątkową lokalizacją, okazała się trafiać w samo sedno – mówi Krzysztof Kaczorek, Negocjator w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych w krakowskim biurze Knight Frank.

Marketing internetowy i cały rynek e-commerce zmieniają się w dynamicznym tempie. Do tych zmian trzeba nie tyle przywyknąć, co stale dotrzymywać im tempa - a nawet je wyprzedzać. Nowe biuro pozwoli nam wyprzedzić galopujący rynek e-commerce i samemu kreować trendy na tym rynku – mówi Michał Blak, Prezes i Współzałożyciel Edrone. 

W skład kompleksu Prądnicka 65 wchodzą trzy budynki mieszkalne oraz niezależna część biurowa zlokalizowana od strony ul. Lekarskiej. Na najniższych kondygnacjach obiektów znajdują się lokale handlowo-usługowe. Kompleks został oddany do użytku w I kw. 2017 r., przez Tętnowski Development.

 

 


2.0
Tagi: Kraków
Napisz pierwszy komentarz