Assa Abloy

Liber Finance Group rozwija biznes w Warsaw Spire

Warsaw Spire
W kompleksie Warsaw Spire znajduje się europejska centrala Liber Finance Group. Firma będzie trzykrotnie większa i w związku z tym przeprowadzi się z budynku C do wieżowca Warsaw Spire.

Norweska spółka Liber Finance Group powiększa swoją siedzibę do około 3300 mkw. i przenosi ją do budynku wieżowego Warsaw Spire. Dotychczas biuro spółki (od 2016 r.) o powierzchni 1000 mkw. znajdowało się w budynku C. Umowa została podpisana na okres pięciu lat. 

Decyzja o rozszerzeniu naszej europejskiej centrali w Warsaw Spire była logicznym krokiem w naszej strategii rozwoju biznesu. Lokalizacja w rejonie ronda Daszyńskiego jest bogata pod względem utalentowanych pracowników ze znanych prestiżowych uczelni, a także renomowanych polskich i międzynarodowych firm. Wraz z rozwojem, mamy teraz możliwość dalszego zwiększania naszego personelu i potencjału w obszarze inżynierii oprogramowania, usług biznesowych i uczenia maszynowego. Warsaw Spire spełnia nasze wysokie wymagania, a nowoczesna i przyciągająca wzrok architektura sprawia, że jest to jeden z najbardziej atrakcyjnych adresów biurowych w Warszawie. Chciałbym podziękować firmie Cushman & Wakefield za reprezentowanie nas w procesie transakcji najmu, a także firmie Ghelamco za wieloletnią współpracę – mówi Rene Skaflestad, dyrektor generalny Liber Finance Group.

Liber Finance Group to wiodąca firma z branży technologii finansowej. Zarządza ona wieloma rynkami opartymi na procesach sztucznej inteligencji w całej Europie w zakresie finansowania konsumenckiego, skupiając się na pożyczkach osobistych, konsolidacji zadłużenia, hipotekach, ubezpieczeniach i kartach kredytowych. Partnerzy Liber Finance to zarówno pożyczkodawcy, jak i międzynarodowe banki, takie jak Santander, Big Bank, Komplett Bank, BNP Paribas, Gjensidige Bank, Deutsche Bank, Ikano Bank i inne.

Warsaw Spire to flagowy projekt Ghelamco Poland. Obiekt otrzymał wiele nagród m.in. tytuł najlepszej inwestycji biurowej i biznesowej na świecie w konkursie MIPIM Awards 2017. Warsaw Spire jest najwyższym kompleksem biurowym w Polsce (liczy on 220 m wysokości i 109 000 mkw. powierzchni). 

 


3.0
Napisz pierwszy komentarz