Assa Abloy

Kreatywna przestrzeń dla startupów we Wrocławiu

|
Diamentum Office we Wrocławiu przy ul. Robotniczej ©wizualizacje inwestora
Diamentum Office we Wrocławiu przy ul. Robotniczej ©wizualizacje inwestora
Wrocław jest miastem rozwoju i innowacji, dlatego Biznes Zone, którego zadaniem będzie wspieranie startupowców i młodych przedsiębiorców z Wrocławia ofertą nowoczesnych i komfortowych biur coworkingowych i serwisowanych, jest świetną inwestycją dla tego miasta.

Biznes Zone Wrocław jest częścią ogólnopolskiej sieci Biznes Zone, działającej nie tylko w dużych miastach, ale również w mniejszych ośrodkach. Do zaoferowania ma biura serwisowane, biura dla startupów, przestrzenie dla coworkingu oraz hot desking, w pełni dostepne dla młodych przedsiębiorców. Wrocławski oddział ma 1659 mkw. przestrzeni biurowej przyjaznej biznesowi, współpracy i networkingowi. Już niebawem oficjalnie wystartuje we Wrocławiu.

 

Michał Jeziorski, prezes grupy StartUp Generation – firmy tworzącej złożone ekosystemy, umożliwiającej doskonałe warunki do rozwoju starupów i małych firm – której częścią jest właśnie Biznes Zone, zapowiada: Stworzymy przyjazne środowisko do kreatywnej, innowacyjnej pracy, które jednocześnie będzie pełniło funkcję platformy networkingowej.

 

Jednym z filarów StartUp Generation jest także inkubator przedsiębiorczości Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości Twój StartUp, który również znajdzie się w nowej przestrzeni na ulicy Robotniczej.

Cieszę się, że mogliśmy pośredniczyć w tak ważnej dla Wrocławia transakcji. Dzięki uruchomieniu Biznes Zone w nowoczesnym budynku Diamentum młode firmy będą miały lepszy dostęp do profesjonalnych usług wspierających ich biznes. To szansa na przyciągnięcie młodych, kreatywnych, innowacyjnych przedsiębiorców. Ich sukces będzie pracował na markę Wrocławia – przekonuje Daria Dudek, dyrektor wrocławskiego oddziału Nuvalu, firmy dzięki której możliwy był rozwój stolicy Dolnego Śląska.

 

Biurowiec Diamentum Office, którego inwestorem była firma Cavatina Holding S.A., to liczący osiem pięter budynek klasy A o łącznej powierzchni 9 tys. m2. Do użytku został oddany w maju 2018 roku.


0.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Quitter :
Chyba zrezygnowali z pomyslu w/w przestrzeni. Wszystko sie "opoznia" o kilka miesiecy. Telefony nie odpowiadaja, maile tez nie, wiec raczej cowork nieaktualny.
20 grudnia 2018 12:39