Linux na 11 piętrze

Lobby biurowca Equator IV
Lobby biurowca Equator IV
Do grona najemców warszawskiego biurowca Equator IV dołączy firma Linux Polska.

Spółka Linux Polska jest liderem otwartych technologii na polskim rynku. Swoje nowe biuro ulokuje ona w warszawskim biurowcu Equator IV. W znajdującej się przy Al. Jerozolimskich inwestycji firmy Karimpol Polska, Linux wynajmie 570 mkw. powierzchni na 11 piętrze obiektu. Do nowego biura spółka wprowadzi się w sierpniu br. W procesie komercjalizacji firmę Karimpol reprezentowała agencja doradcza JLL.

Z przyjemnością obserwujemy, jak Equator IV zyskuje nowych najemców, a zainteresowanie firm tym obiektem stale rośnie. Obecnie negocjujemy umowy na wynajęcie kolejnych 10 000 mkw. przestrzeni i jest to proces w zaawansowanej fazie – mówi Jarosław Prawicki, Dyrektor Najmu w Karimpol Polska. 

Equator, biurowiec, Warszawa

Biurowiec Equator IV to ósma inwestycja Grupy Karimpol w Warszawie. Obiekt znajduje się przy Al. Jerozolimskich 100, w bliskim sąsiedztwie dworców autobusowego i kolejowego Warszawa Zachodnia. Łącznie biurowiec oferuje 35 000 mkw. powierzchni, z czego 20 130 mkw. przeznaczone jest na wynajem biur. Do dyspozycji najemców przeznaczonych jest 7 wind, 226 miejsc parkingowych dla samochodów na 4 poziomach podziemnych, 78 stojaków rowerowych oraz prysznice i szatnie dla rowerzystów. Dodatkowe miejsca parkingowe powstaną również przez budynkiem. Biurowiec został zaprojektowany przez pracownię APA Wojciechowski. Posiada on certyfikat BREEAM na poziomie Very Good. Equator IV zostanie oddany do użytku w czerwcu 2018 r. W gronie pierwszych najemców Equatora IV znajduje się sieć fitness klubów Zdrofit oraz firma Inoffice Group.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz