Przesterzenie biurowe na sprzedaż i wynajem

Equator IV z pozwoleniem na użytkowanie

Biurowiec Equator IV
Biurowiec Equator IV
Biurowiec Equator IV posiada prawomocne pozwolenie na użytkowanie, a także nowego zarządcę, którym będzie firma PORREAL Polska.

Spółka Karimpol Polska wybrała firmę PORREAL Polska na zarządcę biurowca Equator IV zlokalizowanego przy Alejach Jerozolimskich. W ramach kontraktu PORREAL będzie odpowiadał za pełne spektrum usług z obszaru facility management (w tym obsługę techniczną i operacyjną, usługi administracyjne, a także ochronę i sprzątanie obiektu). 

Equator IV jest nowoczesnym biurowcem położonym w atrakcyjnej biznesowo lokalizacji, łączącym wydajność z dbałością o środowisko. Zależy nam na tym, by był przyjaznym miejscem pracy, zapewniającym poczucie komfortu pracownikom. Dlatego zależało nam na wyborze partnera posiadającego wiedzę i długoletnie doświadczenie poparte sukcesami, któremu powierzymy zarządzanie biurowcem. Wybór firmy PORREAL nie jest przypadkowy i poparty był naszą dotychczasową owocną współpracą z tą firmą – podkreśla Andrzej Lany, Dyrektor Zarządzania Aktywami Karimpol Polska. 

Firma PORREAL jest dostawcą zintegrowanych usług dla rynku nieruchomości. W Polsce od 1999 r. Spółka ma również doświadczenie w zarządzaniu tzw. „zielonymi” budynkami.

Equator IV to kolejny projekt, którym będziemy zarządzać w ramach współpracy z Grupą Karimpol. Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że w naszym portfolio będziemy posiadali taką inwestycję – mówi Urszula Kruszewska, pełnomocnik zarządu PORREAL Polska.

Biurowiec Equator IV oferuje łącznie niemal 35 000 mkw. powierzchni, z czego 20 130 mkw. przeznaczone na biura. Z kolei parter przeznaczony jest na działalność handlowo-usługową oraz stołówkę (682 mkw.). Jest to czwarty biurowiec znajdujący się w ciągu kompleksu przy Al. Jerozolimskich i ósma inwestycja Grupy Karimpol w Warszawie. Equator IV jest certyfikowany w systemie BREEAM na poziomie Very Good. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia APA Wojciechowski.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz