Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPodium Investment logoNowy Styl Group logoTorus logoBusiness House logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCity Space logoArchicom logoTétris Poland logoAluprof S.A. logoINTERBIURO logoINTER-BUD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoOlivia Business Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoKontor logoSpectra Development logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoVantage Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoUNIMOR Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Nowy projekt Yareal

Spółka ma pozwolenie na budowę. Prace przy realizacji biurowca Oxygen Park potrwają do 2013 r.

Oxygen Park jest kolejną inwestycją biurową firmy Yareal Polska. Spółka otrzymała już oficjalne pozwolenie na budowę. Realizacja warszawskiego projektu ma zakończyć się do 2013 r.

Zlokalizowany w Al. Jerozolimskich i zaprojektowany przez pracownię Jems Architekci kompleks składać się będzie z dwóch 5-piętrowych budynków oraz wewnętrznego atrium. Całkowita powierzchnia najmu wyniesie blisko 18,3 tys. m kw., po ok. 1,5 tys. m kw. na każdej z kondygnacji. Obiekt zgłoszony został do ekologicznego certyfikatu BREEAM.

Yareal Polska Sp. z o.o. należy do działającej na europejskim rynku firmy Yareal International N.V. Polski oddział realizuje obiekty komercyjne i mieszkaniowe o standardzie premium.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra