PGE Narodowy

Kolejne Porto już wkrótce gotowe

Porto Office B
Porto Office B
Drugi budynek kompleksu biurowego Porto Office jest już na ukończeniu.

Już wkrótce cały kompleks biurowy Porto Office będzie można zobaczyć w pełnej okazałości. Obecnie trwają bowiem prace wykończeniowe w drugim budynku. Realizacja tego obiektu planowana jest na koniec br. 

Kompleks Porto Office docelowo będzie składał się z dwóch biurowców. Jako pierwszy został zrealizowany 4-kondygnacyjny budynek Porto Office B. Jest on już w całości wynajęty (głównie przez firmy z branży IT). Porto Office B na krakowski rynek dostarczył niemal 5500 mkw. powierzchni. Obiekt posiada certyfikat LEED na poziomie Gold

Kolejnym etapem kompleksu będzie Porto Office A, który zaoferuje ponad 7000 mkw. powierzchni. Elewacja tego obiektu została już odsłonięta, a obecnie wykonywane są instalacje na zewnątrz i wewnątrz budynku, a także prace związane z zagospodarowaniem terenu. Komercjalizacja tego biurowca nadal trwa. Agentem wyłącznym ds. wynajmu powierzchni jest firma doradcza JLL

Przewagę konkurencyjną Porto Office zapewnia szereg innowacyjnych koncepcji dotyczących wykorzystanych materiałów oraz zużycia energii, a także sposobów promowania zdrowego stylu życia i zachęcania przyszłych pracowników do świadomego korzystania z rozwiązań przyjaznych środowisku – informuje Dorota Gruchała, dyrektor oddziału JLL w Krakowie i Katowicach.

Projekt architektoniczny kompleksu Porto Office powstał w krakowskim biurze IMB Asymetria. Inwestorem i deweloperem projektu jest Porto Office A sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Proces komercjalizacji obiektu powierzony został firmie doradczej JLL, a zarządzanie gotowym obiektem objęła agencja CBRE.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz