Zostają w Łodzi

fot. pixabay.com
fot. pixabay.com
Dwóch najemców przedłużyło umowy najmu w biurowcu Łódź 1.

Firmy Flint Group i OSTC na dłużej zostają w biurowcu Łódź 1. Flint Group jest jednym z największych na świecie dostawców produktów i usług dla branży poligraficznej. Oprócz przedłużenia umowy najmu, firma zdecydowała się też na dobranie dodatkowej powierzchni. Swoje biuro powiększyła ona o 280 mkw. Po tej ekspansji zajmuje Flint Group zajmuje w biurowcu ponad 2600 mkw. powierzchni.

Cromwell Property Group przedłużył również umowę najmu z firmą OSTC. Jest to firma specjalizująca się w internetowej sprzedaży wybranych produktów finansowych. W biurowcu Łódź 1 zajmuje ona 330 mkw. powierzchni. Właściciela obiektu, Cromwell Property Group, w obydwu negocjacjach reprezentowała firma Knight Frank.

Obie transakcje świadczą o mocnej pozycji rynkowej biurowca na łódzkim rynku. Obiekt wyróżnia dobra lokalizacja. Znajduje się on bowiem w samym centrum miasta przy ul. Piłsudskiego. Biurowiec Łódź 1 oferuje 6000 mkw. powierzchni biurowej na czterech kondygnacjach. Obecnie, po powiększeniu powierzchni przez Flint Group, budynek jest wynajęty w ponad 92 proc. Biurowiec należy do Cromwell Property Group. Jest to australijski fundusz Real Estate Investment Trust (A-REIT) notowany na australijskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Cromwell Property Group zarządza portfelem aktywów o wartości 6,7 mld euro, zlokalizowanych w Australii, Nowej Zelandii i Europie. W Europie Cromwell zarządza aktywami i możliwościami inwestycyjnymi o wartości 3,3 mld euro, które obejmują ok. 270 obiektów z 2900 najemcami.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz