bcb wrzesień 2020

ASSA ABLOY Mercor Doors na dłużej w Gdańsku

Arkońska Business Park w Gdańsku
Arkońska Business Park w Gdańsku
Firma ASSA ABLOY Mercor Doors przedłużyła umowę najmu i na kolejne lata zostanie w budynku A2 wchodzącym w skład kompleksu Arkońska Business Park w Gdańsku.

ASSA ABLOY Mercor Doors należy do grupy ASSA ABLOY, która jest międzynarodowym liderem kompleksowych zabezpieczeń budynków. Do najbardziej znanych marek tej firmy, poza ASSA i Abloy, należą: Yale, effeff, TESA czy HID. ASSA ABLOY Mercor Doors jest producentem przeciwpożarowych drzwi stalowych, drewnianych, drzwi i ścianek profilowych, przeciwpożarowych bram i kurtyn oraz oddzieleń bez odporności ogniowej w Polsce. 

Firma przedłużyła umowę najmu 619 mkw. w budynku A2 w kompleksie Arkońska Business Park w Gdańsku. Podczas renegocjacji warunków umowy najemcy doradzała firma Cresa Poland, zaś Knight Frank reprezentował przedstawiciela wynajmującego, firmę Cromwell Property Group. W Arkońska Business Park ASSA ABLOY Mercor Doors ma swoje biuro od 2008 r. i jest jednym z pierwszych najemców biurowca.

ASSA ABLOY dba o każdy aspekt swojej działalności. Zależy nam, aby biuro było komfortowe dla pracowników i reprezentacyjne w czasie spotkań z klientami. Cieszy nas, że w drodze negocjacji porozumieliśmy się z nowym właścicielem budynku, dzięki czemu możemy dostosować dotychczasową przestrzeń do nowych wyzwań operacyjnych firmy – mówi Agnieszka Matulaniec z firmy ASSA ABLOY Mercor Doors.

Kompleks biurowy Arkońska Business Park składa się z 5 budynków biurowych klasy A. Znajduje się on przy ul. Arkońskiej 6, a zatem w pobliżu dworca PKP Gdańsk Oliwa oraz stacji SKM Przymorze. Od września 2017 r. właściciela budynków A1 i A2 reprezentuje w Polsce Cromwell Property Group. Z kolei Knight Frank jest agentem obu budynków, które oferują łącznie 11 300 mkw. powierzchni biurowej.

 


3.0
Napisz pierwszy komentarz