Interbiuro - duży

Najemcy na dłużej z Ambassadorem

Ambassador Office Building, fot. Szymon Polański
Ambassador Office Building, fot. Szymon Polański
Dwie firmy przedłużyły umowy najmu w biurowcu Ambassador Office Building.

Firma Hines przedłużyła umowy najmu z dwoma najemcami Ambassador Office Building. W biurowcu położonym przy ul. Domaniewskiej na dłużej zostaje Willis Towers Watson oraz Ipsos, które zajmują niemal 40 proc. powierzchni biurowej.

Willis Towers Watson to globalny broker ubezpieczeniowy, który specjalizuje się w doradztwie, pośrednictwie oraz rozwiązaniach zarządzania ryzykiem i zasobami ludzkimi. Firma nie tylko przedłużyła umowę, ale również powiększyła zajmowaną powierzchnię o dodatkowe piętro. W procesie negocjacji najemcę reprezentowała firma doradcza CBRE. Ambassador to nowoczesny biurowiec w bardzo dobrej lokalizacji biznesowej, umożliwiającej sprawny dojazd zarówno do centrum miasta, jak i lotniska. Dzięki profesjonalnemu zarządzaniu i indywidualnemu podejściu do najemcy, Ambassador jest miejscem, które stymuluje rozwój firm” – komentuje Cezary Klimont, COO, Willis Towers Watson.

Umowę najmu przedłużył także Ipsos. Jest to firma zajmująca się badaniami rynku i opinii publicznej. „Naszym priorytetem jest zapewnienie pracownikom komfortowego środowiska pracy. Ambassador oferuje wysoki standard powierzchni biurowych i szerokie możliwości aranżacyjne. Przestrzeń, którą wynajmujemy, w pełni odpowiada potrzebom naszej firmy” – mówi Maria Brańska, CFO, Ipsos.

Niezwykle cenimy partnerskie relacje i cieszymy się, że najemcy pozostają w Ambassadorze na długie lata. Przedłużone umowy z Willis Towers Watson oraz Ipsos obejmują ponad 6 000 mkw. powierzchni biurowca. Położenie Ambassadora w otoczeniu, gdzie harmonijnie rozwijają się funkcje biurowe, handlowe i mieszkaniowe, jest dodatkowym atutem dla najemców – komentuje Łukasz Pawikowski, Dyrektor, Hines Polska.

Biurowiec Ambassador Office Building położony jest u zbiegu ulic Domaniewskiej i Pęcherskiej. Budynek oferuje 15 436 mkw. powierzchni biurowej oraz ponad 1000 mkw. powierzchni handlowo-usługowej zlokalizowanej na parterze. Na czterech kondygnacjach podziemnych znajduje się ok. 300 miejsc parkingowych. Ambassador należy do funduszu Hines Poland Sustainable Income Fund (HPSIF).

 

Ambassador Office Building, fot. Szymon Polański


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra