Assa Abloy

Start-upy w Nowogrodzka Square

Nowogrodzka Square
Nowogrodzka Square
Drugi warszawski HubHub zostanie otwarty w butikowym biurowcu Nowogrodzka Square. Start-upy zajmą tu dwa piętra.

HubHub to miejsce, które łączy elastyczną przestrzeń do pracy dla start-upów i freelancerów oraz bogatą ofertę wydarzeń edukacyjnych. Na pierwszym i drugim piętrze biurowca Nowogrodzka Square zajmie ono ponad 2700 mkw. powierzchni biurowej. Nowy najemca planuje rozpoczęcie działalności na przełomie 2018 i 2019 r. Niezwykła architektura, komfortowe biura i pieszy pasaż z usługami z pewnością przypadną do gustu pracownikom, którzy na co dzień będą korzystać z przestrzeni biurowca Nowogrodzka Square. Sztandarowy projekt biurowy Yareal powstał w odległości kilkuminutowego spaceru od Dworca Centralnego i Złotych Tarasów, dzięki czemu zarówno najemcy, jak i ich partnerzy, będą mogli korzystać z centralnej lokalizacji. Cechy biurowca Nowogrodzka Square projektowaliśmy w taki sposób, aby uwzględniały potrzeby nowych formatów biznesu. Obecność HubHub, pracującego w elastyczny sposób m.in. ze start-upami potwierdza, że osiągnęliśmy właściwy efekt – podsumował Eric Dapoigny, prezes Yareal Polska.

Do biurowca Nowogrodzka Square wprowadził się już pierwszy najemca. Jest nim firma DKV Euro Service, która w obiekcie będzie zajmować ok. 2000 mkw. powierzchni. Za miesiąc do biurowca przeprowadzi się również dostawca rozwiązań IT dla sektora transportu publicznego, FARA Polska. Biurowiec został już wynajęty w 50 proc. 

Nowogrodzka Square to flagowa inwestycja firmy Yareal Polska. Wzdłuż budynku inwestor stworzył mierzącą ponad 100 metrów śródmiejską przestrzeń publiczną. Projekt biurowca został przygotowany przez pracownię architektoniczną HRA. Obiekt został wpasowany w istniejące otoczenie zabytkowych, modernistycznych kamienic z początku XX w. Piętra w biurowcu Nowogrodzka Square oferują od 1500 do blisko 2000 mkw. powierzchni biurowej. Najemcy górnej kondygnacji będą mogli korzystać z tarasów. Pod budynkiem znajduje się podziemny garaż, w którym przewidziano miejsca postojowe dla aut i parking dla rowerów. Biurowiec Nowogrodzka Square posiada certyfikat BREEAM Excellent.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz