Polycom wybrał jedną z ikon stolicy

Metropolitan
Metropolitan
Do biurowca Metropolitan już wkrótce wprowadzi się firma Polycom.

Polycom to amerykańska korporacja rozwijająca technologie komunikacji wideo i głosowej. Na całym świecie firma zatrudnia około 3800 pracowników. Producent i dostawca najnowszych rozwiązań w dziedzinie komunikacji wynajął biuro w warszawskim biurowcu Metropolitan. W budynku tym firma będzie zajmować 1000 mkw. powierzchni. Za reprezentację najemcy podczas procesu poszukiwania nowego biura oraz negocjacji była odpowiedzialna firma Cushman & Wakefield.

Metropolitan to jedna z wizytówek współczesnej Warszawy. Oprócz oczywistego atutu, jakim jest lokalizacja obiektu, użytkownicy biur doceniają bliskość parku Saskiego i Krakowskiego Przedmieścia, które sprzyjają organizowaniu czasu wolnego po godzinach pracy – powiedział Paweł Strzemecki, Associate, Office Agency, Cushman & Wakefield.

Metropolitan uznawany jest za jedną z ikon Warszawy. Budynek zlokalizowany jest w sąsiedztwie Parku Saskiego, Teatru Narodowego oraz Hotelu Europejskiego. Obiekt oferuje 38 000 mkw. powierzchni biurowo-handlowej. Charakterystycznym elementem biurowca jest wewnętrzny dziedziniec z fontanną. Obiekt powstał w 2003 roku, a jego projektantem jest sir Norman Foster.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz