Zabytkowe motocykle u stóp Warsaw Spire

The Distinguished Gentleman's Ride
W najbliższy weekend przez ulice Warszawy przejedzie The Distinguished Gentleman's Ride. Charytatywny rajd zakończy się na placu Europejskim. U stóp biurowca Warsaw Spire będzie można podziwiać modele klasycznych i zabytkowych motocykli.

The Distinguished Gentleman's Ride to jedna z najbardziej rozpoznawalnych motocyklowych akcji charytatywnych na świecie. Po raz pierwszy odbył się on w 2012 r. w Sydney. Celem organizatorów było zebranie funduszy na walkę z nowotworem prostaty. W tym przedsięwzięciu mieli wesprzeć ich motocykliści. Miłośnicy dwóch kółek jednak nie zawsze cieszą się pozytywnym wizerunkiem, dlatego w ramach walki ze stereotypami uczestnicy rajdu zakładają eleganckie stroje. Z roku na rok do inicjatywy dołączały kolejne miasta. W br. w kilkuset miejscach na całym świecie odbędzie się już szósta edycja imprezy. 

W Warszawie tegoroczny przejazd The Distinguished Gentleman's Ride zakończy się piknikiem. Mogą w nim wziąć udział także osoby niezmotoryzowane, które chcą zobaczyć klasyczne i zabytkowe modele motocykli. Najpiękniejsze jednoślady można będzie podziwiać w sobotę 29 września w godzinach 15.00-18.00 na placu Europejskim. Dodatkowo na miejscu czekać będą liczne atrakcje. Na placu pojawi się także edukacyjne stanowisko Movember Polska, przy którym będzie można wykonać badanie poziomu PSA z krwi oraz badanie poziomu cukru, a edukatorzy wytłumaczą, na co każdy mężczyzna powinien zwracać uwagę w trosce o swoje zdrowie. W programie przewidziano również konkursy z nagrodami.


The Distinguished Gentleman's Ride na placu Europejskim 

Sobota, 29.09.2018, godz. 15.00 – 18.00

Aktualne informacje: https://www.facebook.com/events/2261960374039625/ 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz