Kinnarps nowy

Komercjalizacja Carbon Tower dobiega końca

|
Wrocławski biurowiec został oddany do użytku w 2019 r. Obecnie 94 proc. jego powierzchni zostało zajęte.

Wśród najemców znalazły się takie firmy jak:

  • Lux Med,
  • Grupa Eneris,
  • Prostep,
  • Idea Getin Leasing,  
  • Tenderhut.

W ostatnim czasie na podpisanie umowy najmu zdecydowały się również Mitsubishi Electric, Farutex oraz Kancelarią Prawną Lebek i Wspólnicy sp. k. Do zapełnienia pozostały ostatnie przestrzenie biurowe. Komercjalizacją biurowca zajmuje się Cavatina Holding

Na dużą popularność budynku z pewnością wpłynęła jego wysoka klasa oraz doskonała lokalizacja. Biurowiec znajduje się bowiem przy ul. Fabrycznej, czyli w samym środku biznesowej dzielnicy Wrocławia, blisko lotniska oraz licznych węzłów komunikacyjnych. Carbon Tower posiada 15 kondygnacji, na których znajduje się łącznie ponad 19 000 mkw. powierzchni biurowej. Otrzymał on certyfikację BREEAM na poziomie Very Good oraz WELL Health&Safety Rating.
Carbon Tower to druga inwestycja dewelopera w mieście. Pierwszą z nich był biurowiec Diamentum Office. 

Carbon Tower to ważny obiekt w portfolio Cavatiny, bo ulokowany we Wrocławiu, jednym z głównych rynków regionalnych Polski, o wciąż dużym potencjale dalszego biznesowego wzrostu – ocenia Wiceprezes Zarządu Cavatina Holding Daniel Draga. – Tym bardziej cieszy nas jego świetne dopasowanie do potrzeb firm, co znalazło odzwierciedlenie w szybkiej komercjalizacji nawet w dość trudnych warunkach. A za dobrym rynkowym przyjęciem idzie już spore zainteresowanie ze strony inwestorów – dodaje. 

 


5.0
Napisz pierwszy komentarz