Giant

2500 mkw. przeznaczonych na coworking w Warszawie

|
Chmielna 89, materiały prasowe
Chmielna 89, materiały prasowe
UMA Workspace wkracza do Polski z nową inwestycją oferującą 26 prywatnych biur, ponad 170 elastycznych miejsc pracy oraz 3 sale konferencyjne.

Sieć coworkingowych przestrzeni dla biznesu zarządzana jest przez fiński Technopolis. Firma stacjonuje obecnie w 7 krajach Skandynawii i strefy bałtyckiej np. Finlandii, Szwecji i Danii. Chmielna 89 będzie pierwszą lokalizacją firmy w Polsce.

 

Ta nowoczesna przestrzeń zlokalizowana na trzecim piętrze budynku biurowego dostarczy prawie 2500 mkw. powierzchni.

 

Budynek ma charakteryzować się wysokim standardem wykonania oraz wykończenia. Zaprojektowano go w taki sposób, aby wkomponowywał się w planowaną zabudowę tej części stolicy. Fasady mają nadać wrażenie lekkości, przejrzystości oraz sprawić, że biurowiec nie będzie wyróżniał się na tle otaczającej zabudowy. Usługi zlokalizowane na parterze pomogą zintegrować go z okolicą.

 

UMA oferuje przestrzenie coworkingowe oraz rozwiązania serwisowe dla małych i większych firm. W takiej przestrzeni można pracować wydajnie i elastycznie, zachowując prywatność swojej firmy lub jako element otwartej społeczności.

 

Projekt biurowy Cavatiny powstaje w odległości kilku minut od Dworca Głównego PKP i Złotych Tarasów. Za projekt odpowiedzialni byli: Epstein, Piotr Jasiński oraz Jan Juraszczyk.

 


5.0
Napisz pierwszy komentarz