Tork

Skanska oddaje ponad 300 000 mkw. w ręce Cushman & Wakefield

|
Budynek High5ive w Krakowie
budynek High5ive w Krakowie
Skanska powierzyła zarządzanie nad swoimi budynkami międzynarodowej firmie doradczej Cushman & Wakefield.

Cushman & Wakefield jest międzynarodową firmą doradczą, która zarządza największymi projektami, takimi jak High Five A&B w Krakowie (36 700 mkw.) oraz Bramą Miasta B w Łodzi (27 800 mkw.). Do grona swoich klientów może dopisać również Grupę Skanska, ponieważ firmy właśnie podpisały ramową umowę na zarządzanie 14 budynkami biurowymi należącymi do dewelopera.


Wybór firmy doradczej Cushman & Wakefield jako zarządcy powstających budynków biurowych Grupy Skanska to uznanie i oznaka dużego zaufania, jakim zostaliśmy obdarzeni przez klienta. Z pewnością to także wyzwanie dla nas m.in. ze względu na etapowość oddawania kolejnych obiektów do użytku, ich rozmieszczenie na terenie głównych polskich miast oraz newralgiczny, początkowy etap rozruchu i funkcjonowania budynku biurowego. Podjęliśmy jednak to wyzwanie z entuzjazmem, gdyż na każdym z rynków dysponujemy wykwalifikowanym zespołem specjalistów z ogromnym doświadczeniem w zarządzaniu nieruchomościami, dlatego jesteśmy przekonani, że uda się nam spełnić oczekiwania naszego partnera. Obecnie szczególnie interesująca jest opieka nad budynkiem Spark C - zaznacza dr Zuzanna Paciorkiewicz, Partner, Business Space Asset Services, Cushman & Wakefield.


Skanska może pochwalić się działalnością na siedmiu rynkach w Polsce i osiągnięciem ponad 200 000 mkw. nowoczesnych powierzchni biurowych w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu i Gdańsku.

Co więcej, Cushman & Wakefield będzie zarządzał ok. 110 000 mkw. powierzchni biurowych w planowanych inwestycjach spółki biurowej Skanska w Gdańsku, Łodzi, Warszawie i Krakowie.


Podpisanie ramowej umowy między Skanska, a Cushman & Wakefield to bardzo dobra wiadomość dla aktualnych i przyszłych najemców naszych projektów, a także naszych inwestorów. Współpraca z jednym partnerem pozwoli nam na jeszcze lepszą wymianę wiedzy i ciągłe polepszanie jakości zarządzania naszymi obiektami – dodaje Ewelina Kałużna dyrektor ds. wynajmu i zarządzania portfelem nieruchomości w spółce biurowej Skanska.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra