Piątka dla Ideal Idea

|
Wizualizacja obiektu Ideal Idea Formad
Wizualizacja obiektu Ideal Idea City Park
Firma Ideal Idea Formad sfinalizowała zakup terenu pod piątą powierzchnię magazynowo-biurową. Nowa inwestycja, mająca powstać na granicy Warszawy i Raszyna, będzie zlokalizowana na działce o powierzchni 4,5 ha.

Łączna powierzchnia Ideal Idea City Park wyniesie 19 500 mkw., na której znajdą się małe moduły magazynowe od 500 do 850 mkw. oraz ich wielokrotność. Będzie to innowacja w modelu miejskich magazynów, a Ideal Idea, która jest prekursorem takich obiektów (pierwszy park spółka zbudowała przy ul. Działkowej na Okęciu), obiecuje zainicjowanie nowego produktu o najwyższych parametrach technicznych.


Kompleks zlokalizowany będzie przy obwodnicy S2 w odległości 6 min. jazdy od Park & Ride przy Al. Krakowskiej i trasy europejskiej E30. Ma być to również obiekt atrakcyjny cenowo ze względu na usytuowanie na granicy dwóch stref warszawskich, co umożliwi redukcję opłat serwisowych. Wszystkie cztery hale będą podzielone na moduły do wynajęcia. Będą się one składały z powierzchni biurowej mającej 110 mkw. oraz powierzchni magazynowej w trzech wielkościach – 500, 850 lub 1100 mkw. Przestrzeń biurowa klasy A będzie zawierała podnoszone podłogi, klimatyzację, przeszklone drzwi z naświetlami o wysokości 2,7 m. oraz przeszkloną fasadę biurową. Wszystko uzupełnią windy umieszczone pomiędzy kondygnacjami oraz inne rozwiązania funkcjonalne, typowe dla wspomnianej klasy biurowców.


Wysokość magazynów w świetle wyniesie 10 m. Ideal Idea City Park będzie budowany zgodnie z normami ociepleń budynków magazynowych, jakie będą obowiązywały od roku 2021, co zagwarantuje lepszą izolację budynków i niższe koszty ogrzewania hali.


Rozpoczęcie inwestycji zaplanowano na przełom lat 2018/2019, natomiast zakończenie I etapu budowy spodziewane jest w sierpniu przyszłego roku.


Już we wrześniu 2019 roku zaoferujemy naszym klientom jeden z najnowocześniejszych obiektów magazynowo-biurowych na rynku warszawskim, a co więcej po bardzo konkurencyjnych cenach. Wynikną one m.in. z lokalizacji tuż za administracyjnymi granicami stolicy, ale zaledwie 6 minut jazdy od Park & Ride w Alei Krakowskiej, 12 minut od Lotniska Chopina i ok. 15 minut od Śródmieścia. Będzie to pierwszy park magazynowo-biurowy na granicy Warszawy łączący stawki czynszu zbliżone do strefy II z niespotykanym dotąd standardem wykończenia przywodzącym na myśl najnowocześniejsze obiekty ze strefy I. Są to dziś czynniki niezmiernie poszukiwane w branży logistycznej. Mamy satysfakcję, iż po raz kolejny dochowujemy standardów naszej firmy i stawiamy duży obiekt na ziemi z prawem własności. Pozwala nam to dbać o interesy naszych klientów redukując wysokość opłat serwisowych. W Ideal Idea City Park zastosujemy najnowocześniejsze technologie i wprowadzimy szereg udogodnień dla najemców w postaci sal konferencyjnych, nowoczesnej siłowni, tarasu widokowego i kantyny – chwali swoją inwestycję Jędrzej Dużyński odpowiedzialny za komercjalizację Ideal Idea City Park


Za projekt również odpowiada Ideal Idea, który będzie też jego generalnym wykonawcą.


0.0
Napisz pierwszy komentarz