Assa Abloy

Nowy najemca w Palacza Office Center

|
Palacza Office Center w Poznaniu
Palacza Office Center w Poznaniu
Biurowiec Palacza Office Center w Poznaniu zyskał nowego lokatora, którym jest Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe Sp. z o.o. Podczas całego procesu, wsparcia udzielała firma doradcza Litwiniuk Property Sp. z o.o.

Palacza Office Center stworzony został z myślą o harmonijnym połączeniu dwóch cech: estetyki i funkcjonalności. Biurowiec zaprojektowany został z dbałością o detale. Uwzględniono w nim nowoczesne rozwiązania technologiczne gwarantujące pracownikom codzienny komfort. Usytuowano go na poznańskim Grunwaldzie nieopodal ścisłego centrum miasta.


Nowym Najemcą biurowca w Poznaniu jest Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe Sp. z o.o. – spółka zajmująca się obsługą klientów Nationale-Nederlanden Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie; Nationale-Nederlanden Towarzystwa Ubezpieczeń oraz Nationale-Nederlanden Otwartego Funduszu Emerytalnego. Firma zajęła powierzchnię biurową ok. 280 mkw.
 

Nasz Klient wybrał lokalizację swojego nowego biura w prestiżowym i wysokiej klasy biurowcu w Poznaniu. Jesteśmy przekonani, iż kolejna nowa lokalizacja placówki naszego Klienta w Polsce, zapewni komfort i funkcjonalność Pracownikom jak i Klientom firmy. Z naszych analiz wynika, iż w 2018 roku podaż powierzchni biurowych klasy A wynosi ok. 450 000 m2, natomiast ilość pustostanów w Poznaniu, w porównaniu z 2017 rokiem, nadal systematycznie maleje. Średnie stawki czynszu najmu za powierzchnie biurowe klasy A w Poznaniu, utrzymują się na stałym i podobnym poziomie jak w 2017 roku i obecnie wynoszą ok. 13,00 - 15,00 Euro/m2. Poznań jest czwartym co do wielkości regionalnym rynkiem biurowym w Polsce, a prognozy dla rynku powierzchni biurowych w Poznaniu na przyszły rok, oceniamy pozytywnie. Prognozujemy, iż w 2019 roku poziom popytu na powierzchnie biurowe o najwyższym standardzie, powinien się utrzymać na podobnym poziomie jak w obecnym roku - podsumował Patryk Litwiniuk - Dyrektor Generalny firmy Litwiniuk Property Sp. z o.o.


4.0
Napisz pierwszy komentarz