Assa Abloy

Vector+ w kierunku komercjalizacji

|
Biurowiec Vector+
Biurowiec Vector+
Agencja doradcza CBRE podejmie się komercjalizacji nowoczesnego budynku biurowego Vector+ zlokalizowanego na warszawskiej Woli.

Vector+ jest inwestycją zaliczaną do grona nowoczesnych budynków biurowych. Będzie pierwszym takim obiektem w nowo rozwijającej się części Woli, zlokalizowanym przy skrzyżowaniu ul. Obozowej i al. Prymasa Tysiąclecia. Na jego powierzchnię składa się ponad 14 000 mkw. przeznaczonych na wynajem, z czego największą cześć będą zajmowały biura, na które zarezerwowano aż 13 690 mkw. Do dyspozycji będzie także ogólnodostępny dla najemców taras z widokiem na Warszawę, o powierzchni 237 mkw.


Biurowiec będzie wyposażony m.in. w system zarządzania budynkiem BMS, trwają również próby pozyskania certyfikatu BREEAM Very Good (system oceny jakości oraz wpływu budynków na środowisko).


Vector+ to miejsce z kreatywnym potencjałem. Dobrze będą czuły się w nim zarówno początkujące biznesy, jak również duże firmy, które szukają nieszablonowej lokalizacji z nową perspektywą. Świetnie wkomponuje się w przestrzeń, dzięki ciekawym rozwiązaniom architektonicznym. Składa się z dwóch wież – 14-piętrowej i 6-piętrowej, połączonych łącznikiem. Cieszymy się, że udało się podpisać umowę z firmą Profbud i będziemy reprezentować inwestycję przed najemcami – mówi Radosław Pawlak, Dyrektor w Dziale Powierzchni Biurowych CBRE.


CBRE, firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych, jest doświadczona w takich posunięciach. Pracownicy podejmą się zadania komercjalizacji inwestycji, do której pierwsi najemcy wprowadzą się na początku 2019 r.


Współpraca z firmą CBRE pozwoli nam na wymianę doświadczeń i jeszcze lepsze spełnienie oczekiwań przyszłych najemców. Vector+ jest dla nas wyjątkowym projektem wyrastającym w rozwijającej się przestrzeni północno-zachodniej Woli. To co wyróżnia nas na tle pozostałych inwestycji to niewątpliwie bardzo duży wybór środków transportu, w tym bezpośrednie sąsiedztwo nowo powstałej stacji SKM. Przykładamy dużą wagę do jakości oraz do tego, by budynek był komfortowym miejscem do pracy jak i relaksu. Cieszymy się, że pierwsi najemcy wprowadzą się do biurowca już w I kwartale 2019 roku dodaje Paweł Malinowski, Prezes firmy Profbud.


0.0
Napisz pierwszy komentarz