Nowy lokator w Diamond Business Park Ursus

|
Diamond Business Park Ursus
Lider w dostawie owoców, warzyw i soków do biur i zakładów produkcyjnych wynajął powierzchnię magazynowo-biurową w kompleksie Diamond Business Park Ursus.

Firma Dailyfruits, która stara się promować zdrowy styl życia i wspierać klientów w zmianie nawyków żywieniowych pracowników oraz budowaniu pozytywnego wizerunku pracodawców, wynajęła nową powierzchnię. Z powodu rozwoju działalności podjęto decyzję o wynajmie nowoczesnego magazynu o powierzchni 2 500 mkw. i biura mającego blisko 600 mkw. Te dwa typy lokali udało się połączyć w Diamond Business Park Ursus.


Szybki rozwój firmy i wzrost zamówień na dostawy owoców dla pracowników to dwa czynniki, które zadecydowały o wynajmie nowej powierzchni magazynowo-biurowej na terenie Warszawy. Nie bez znaczenia była również możliwość dostosowania przez dewelopera powierzchni do naszych potrzeb i dogodny dojazd dla pracowników. Jestem przekonany, że nowa powierzchnia operacyjna przyczyni się do dalszego wzrostu naszego biznesu i utrzymania jakości usług na najwyższym poziomie – komentował Jacek Kwiecień, współwłaściciel Dailyfruits.


To właśnie park biznesowy, który oferuje biura oraz magazyny klasy A, został wybrany przez najemcę. W transakcji wspierała ich agencja AXI IMMO. Powierzchnia biura przylega bezpośrednio do magazynowej, ale stanowi oddzielny obiekt z holami wejściowymi od strony dziedzińca. Cały kompleks, zlokalizowany w dzielnicy Ursus, składa się z 34,000 mkw., z czego 16,000 mkw. stanowi powierzchnia biurowa.


Klient poszukiwał nowoczesnej powierzchni magazynowo-logistycznej, która poza kryterium lokalizacji, pozwoli na organizację zewnętrznej rampy umożlwiającej jednoczesny załadunek kilkunastu samochodów dostawczych. Ponadto, wśród kryteriów technicznych znalazło się zwiększone zapotrzebowanie na energię elektryczną związane z instalacją chłodni wewnątrz magazynu oraz elastyczna organizacja przestrzeni w celu efektywnej komplementacji przesyłek. Wszystkie te kryteria najlepiej spełnił projekt dewelopera White Star w Ursusiepodsumował Damian Kińczyk, Industrial & Logistic Consultant w AXI IMMO.


0.0
Napisz pierwszy komentarz