PGE Narodowy

The Warsaw HUB z pierwszymi nagrodami

|
The Warsaw HUB - wizualizacja
Wizualizacja kompleksu The Warsaw HUB
Kompleks wieżowców, który dopiero wyrasta na warszawskiej Woli, już zdobywa pierwsze wyróżnienia. Flagowy projekt Ghelamco Poland został odznaczony nagrodą European Property Awards.

European Property Awards jest jednym z najbardziej uznanych konkursów w branży nieruchomości na świecie, a wyróżnienie które otrzymał warszawski kompleks, jest przyznawane od ponad 20 lat najbardziej nowatorskim i oryginalnym budynkom komercyjnym oraz mieszkalnym w Europie. 

The Warsaw HUB jest flagową inwestycją Ghelamco Poland, która rośnie w okolicy ronda Daszyńskiego na warszawskiej Woli. Kompleks będzie składał się z trzech budynków: dwóch 130-metrowych wież biurowych i 86-metrowej budowli, w której znajdą się hotele. Obiekty będą połączone 5-kondygnacyjną podstawą. Kompleks ma oferować nawet 75 000 mkw. powierzchni biurowej, a do użytku zostanie oddany na początku 2020 roku.

Międzynarodowe jury konkursu uznało, że The Warsaw HUB jest najlepszą inwestycją w Polsce spośród komercyjnych budynków wysokościowych. Wyróżnienie jakie otrzymał budynek, to  „Commercial High-rise Development”. Ocenie poddano innowacyjne rozwiązania zastosowane w inwestycji, bezpieczeństwo, lokalizację, architekturę oraz zasady zrównoważonego budownictwa. 

Bardzo się cieszymy, że już na etapie budowy The Warsaw HUB zdobywa uznanie ekspertów z branży nieruchomości nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Ta nagroda jest potwierdzeniem najwyższych standardów i innowacyjnych rozwiązań, które wyróżniają nasz projekt spośród licznych realizowanych obecnie inwestycji biurowych – mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland.


1.0
Tagi: Ghelamco
Napisz pierwszy komentarz