Kinnarps Polska Sp. z o.o.

Raben zostaje w parku Logicor Stryków

|
Park Logicor Strychów
Park Logicor Strychów
Firma Raben Logistics Polska zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu z parkiem Logicor Stryków na powierzchnie magazynowe i biurowe o obszarze ok. 11 000 mkw.

Grupa Raben zajmuje się operacjami logistycznymi od ponad 87 lat, a z ich rozwiązań mogą korzystać nie tylko małe i średnie przedsiębiorstwa, ale również duże firmy skłaniające się ku outsorcingowi swoich procesów logistycznych. Oddziały spółki można znaleźć w 12 krajach Europy, w których pracuje prawie 10 tys. osób. Na polskim rynku pojawiła się ponad 27 lat temu zostając największym operatorem transportowo-logistycznym w Polsce.

Na części wynajmowanej powierzchni, która została dostosowana do potrzeb klienta, Raben realizuje usługi jednemu ze światowych koncernów naftowych i gazowych. Pozostałą część wynajmowanego obszaru wykorzystuje się do celów magazynowych.


Nasza długoletnia współpraca z firmą Logicor, oparta na partnerskich relacjach oraz elastyczne podejście do modyfikacji przestrzeni magazynowej zgodnie z potrzebami zarówno naszej firmy, jak i naszych klientów, sprawiły że zdecydowaliśmy o przedłużeniu umowy najmu w parku Logicor Stryków. Doskonałe położenie parku, wysoka jakość i bezpieczeństwo zastosowanych rozwiązań oraz sprawdzony partner są gwarancją stabilnego rozwoju biznesu w kolejnych latach – powiedział Sebastian Ociepka, Dyrektor Regionu, Raben Logistics Polska sp. z o.o.


Park Logicor Stryków został zlokalizowany w centralnej Polsce, w sąsiedztwie skrzyżowania autostrad A1 i A2. Jego łączna powierzchnia wynosi ponad 107 000 mkw., na którą składają się trzy budynki. Stryków znajduje się jedynie 15 km od Łodzi.


Stryków to obecnie kluczowa lokalizacja magazynowa w centralnej Polsce dla firm prowadzących ogólnopolską działalność dystrybucyjną takich jak Raben. Doskonałe położenie blisko węzła łączącego dwie autostrady oraz nieduża odległość od dwóch wielkich aglomeracji łódzkiej i warszawskiej sprawiają, że liczba metrów kwadratowych wynajętych w tej lokalizacji wzrosła blisko dwukrotnie zaledwie w ciągu roku. Pomimo dużej podaży i ciągle powstających nowych magazynów, wskaźnik pustostanów w tej lokalizacji należy do jednych z najniższych w kraju – powiedziała Anna Mazepa, Senior Asset Manager w Logicor.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra