Vector + wyznacza nowe trendy

|
Vector +, fot. materiały prasowe
Vector +, fot. materiały prasowe
Wkrótce na rynku biurowym w Warszawie padnie kolejny rekord. Vector +, który powstanie w północno-zachodniej Woli, ma być najwyższym biurowcem klasy A w tej części miasta.

Inwestycja Vector + znajduje się w Warszawie, przy skrzyżowaniu al. Prymasa Tysiąclecia i ul. Obozowej. Będzie składała się z dwóch wież – jedna z nich osiągnie wysokość 7 kondygnacji, a druga – 15. Łącznie obiekt dostarczy na wrocławski rynek ok. 13 500 mkw. powierzchni najmu. Jak informuje inwestor, którym jest firma PROFBUD, prace budowlane są w zaawansowanej fazie. Zgodnie z harmonogramem obiekt ma zostać zakończony jeszcze w tej połowie roku.

Vector + to największy obiekt klasy A budowany w północno-zachodniej części Woli. W ciągu najbliższych 4 lat podaż budynków biurowych w tym rejonie Zachodniego Centrum przekroczy 1 000 000 mkw., a pracować tu będzie 115 000 osób. Vector + jest odpowiedzią na oczekiwania firm, które chętnie skorzystają z atutów tego fragmentu Woli – idealnie skomunikowanego z całą Warszawą oraz oferującego wiele zieleni i atrakcyjnych terenów do spędzania wolnego czasu, zgodnie z filozofią work-life balance – mówi Paweł Malinowski, Prezes zarządu PROFBUD.

Vector + znajduje się w lokalizacji, która umożliwia sprawne połączenie z pozostałymi częściami miasta, m.in. dzięki komunikacji miejskiej. Na terenie inwestycji zaplanowano infrastrukturę dla rowerzystów: miejsca postojowe dla rowerów, szatnie oraz prysznice. Najemcy będą mogli również odpoczywać na zielonym tarasie. Przewidziano tam miejsce na stoliki i leżaki, a także przestrzeń sprzyjającą ćwiczeniom fizycznym. Dodatkowo w pobliżu znajdują się Park Moczydło i Park Sowińskiego. Komercjalizacją budynku zajmuje się firma CBRE.


0.0
Tagi: CBRE
Napisz pierwszy komentarz