Rearanżacja HOL 7.7 z udziałem Tétris

|
HOL 7.7, fot. materiały prasowe White Stone
HOL 7.7, fot. materiały prasowe White Stone
Rozpoczęła się modernizacja części wspólnych w inwestycji biurowej HOL 7.7 w Warszawie, która od lutego 2019 r. należy do White Stone.

Kompleks znajduje się przy ul. Cybernetyki 7 w Warszawie. Tworzą go dwa budynki biurowe, dawniej znane jako Helion i Luminar. Nowy właściciel zaplanował modernizację obiektów: zarówno wnętrza, jak i zewnętrznego patio. Projekt refit-out’u powstał w pracowni Grupa Plus Architekci. Jego celem jest połączenie elegancji z przytulnym charakterem. Realizację prac z zakresu refit-out’u deweloper powierzył firmie Tétris. Renowacja części wspólnych zostanie zrealizowana do końca stycznia 2020 r. Tétris zmieni wygląd recepcji, holi wejściowych i windowych oraz toalet – łącznie ok. 840 mkw. powierzchni. Warto przypomnieć, że firma wykonała już aranżację wnętrz w inneym biurowcu White Stone – Celebro.

 

Koncepcja wnętrz HOL 7.7 wpisuje się we współczesny sposób myślenia o przestrzeni biurowej. Biuro to dziś nie tylko miejsce do pracy, ale także centrum spotkań, interakcji i relaksu. Zgodnie z nowym projektem części wspólnych, recepcje będą lepiej doświetlone naturalnym światłem, a prosta stylistyka i jasne kolory dodadzą wnętrzom świeżości. Dominującym motywem w aranżacji mają być pionowe i skośne podziały oraz kręgi świetlne.

 

Naszym celem jest podniesienie jakości nieruchomości i dostosowanie jej do dynamicznych zmian zachodzących na Służewcu. Przyświeca nam idea wizerunkowej, estetycznej i funkcjonalnej transformacji mocno „biurowego” środowiska i przywrócenie tej przestrzeni ludziom – zarówno naszym najemcom, jak i ich pracownikom oraz okolicznym mieszkańcom – komentuje Anna Suchodolska, Członek Zarządu grupy White Stone.

 


2.0
Tagi: Tetris
Napisz pierwszy komentarz