EQ2

V.Offices jak magnes dla najemców

|
V.Offices, fot. materiały prasowe JLL
V.Offices, fot. materiały prasowe JLL
Firma Pringbox podpisała umowę na wynajęcie powierzchni biurowej w biurowcu V.Offices w Krakowie.

Przedsiębiorstwo zaadaptuje na swoje potrzeby 1000 mkw. biur. W transakcji pośredniczyli eksperci JLL. To już druga w tym roku umowa zawarta w ramach współpracy inwestora V.Offices – AFI Europe Poland, z firmą doradczą JLL. Wcześniej sfinalizowano transkację z WorldRemit.

Pringbox specjalizuje się w dostarczaniu oprogramowania dla internetowych drukarni. Decyzja o otwarciu biura w krakowskim biurowcu wynika z rozwoju firmy i rozbudową zespołu. Najemca w swoim wyborze kierował się m.in. ekologicznymi rozwiązaniami, które zastosowano w budynku, a także architekturą i wykończeniem wnętrz. Inwestycja V.Offices otrzymała certyfikat BREEAM na poziomie „Outstanding”, osiągając wynik 90,5 proc. – najwyższy w Europie Środkowo-Wschodniej.

 

Zainteresowanie naszym projektem wśród potencjalnych najemców jest duże. Jestem szczególnie zadowolony z faktu docenienia przez firmy wprowadzonych przez nas nowoczesnych technologii, które znacznie obniżają zużycie mediów i podwyższają komfort pracy. Kwestia ograniczenia wpływu budynku na środowisko naturalne i najwyższa jakość budynku są dla nas kluczowe – komentuje Sebastian Kieć, Prezes AFI Europe Poland.

 

Biurowiec dostarczy na lokalny rynek ok. 21 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Obiekt znajduje się przy al. 29 Listopada 20, w niedalekim sąsiedztwie Dworca Głównego. Zgodnie z umową, firma Pringbox powinna wprowadzić się do biurowca w styczniu przyszłego roku.


0.0
Tagi: JLL
Napisz pierwszy komentarz