Assa Abloy

Tischnera Office w Krakowie pod zarządem MVGM

|
Tischnera Office Kraków, źródło: materiały prasowe partnera
Tischnera Office Kraków, źródło: materiały prasowe partnera
Firma specjalizująca się w zarządzaniu nieruchomościami MVGM została zarządcą krakowskiego obiektu biurowego Tischnera Office.

Tischnera Office w Krakowie – nowoczesna przestrzeń biurowa

Tischnera Office to krakowski nowoczesny biurowiec. Jego inwestorem jest Cavatina Holding. To jeden z flagowych projektów tego dewelopera. Zlokalizowano go u zbiegu ulic ks. Józefa Tischnera oraz Zakopiańskiej.

Od historycznego centrum Krakowa budynek dzieli ok. 10 minut jazdy samochodem. Atutem jest również usytuowanie w pobliżu najważniejszych arterii komunikacyjnych miasta, a także pętli tramwajowo-autobusowej Łagiewniki. Na korzyść tego obiektu przemawia również sąsiedztwo centrum handlowo-rozrywkowego Bonarka City Center.

Zarządcą biurowca została firma MVGM. Od 2 stycznia br. zajmuje się kompleksowym zarządzaniem operacyjnym oraz finansowym budynku. Na wynajem powierzchni zdecydowały się znane marki, w tym m.in. Lux Med, Sabre Polska oraz Sii.

Obiekt Tischnera Office to blisko 34 tys. mkw. powierzchni do wynajęcia. Towarzyszy jej niemal 2,7 tys. mkw. powierzchni ze strefami zieleni oraz wypoczynku. Mowa tu o wewnętrznym patio z fontannami, alejkami spacerowymi oraz elementami małej architektury. Od trzeciego piętra do ostatniej kondygnacji najemcy mogą korzystać z zielonych tarasów zaprojektowanych w układzie kaskadowym.

 

Współpraca Cavatina Holding z MVGM

Cavatina Holding po raz kolejny zaufała MVGM. To już trzeci mandat zarządcy, który został powierzony firmie przez Cavatina. Takie działanie pozwoliło MVGM na zwiększenie swojej obecności na regionalnych rynkach biurowych w naszym kraju.


0.0
Napisz pierwszy komentarz