Giant

Biurowiec City One sprzedany za 33,8 mln euro

|
City One, źródło: materiały prasowe partnera
City One, źródło: materiały prasowe partnera
Sprzedaż pierwszego z dwóch biurowców, należących do wrocławskiego kompleksu City One została pomyślnie sfinalizowana. Sprzedawcą nieruchomości jest Archicom Polska S.A, a nabywcą międzynarodowy inwestor instytucjonalny. Transakcja wyniosła 33,8 mln euro.

City One to nowoczesny biurowiec klasy A zlokalizowany w centrum Wrocławia, przy ul. Traugutta 45. Jego powierzchnia najmu wynosi 12 000 mkw. Został wyróżniony certyfikatem LEED Gold . W budynku swoje siedziby ma wiele znanych firm, m.in. EPAM, Travelplanet czy The Square Games. City One to pierwszy z dwóch biurowców, które mają stanąć w tej lokalizacji. Oddanie do użytku drugiego budynku planowane jest na III kwartał bieżącego roku.

Tomasz Sujak, będący członkiem zarządu firmy Archicom podkreśla, że najmocniejszą stroną tej inwestycji jest najwyższa jakość nieruchomości oraz jej świetna lokalizacja. Z satysfakcją możemy stwierdzić, że mocne wartości biurowca i naszej marki bronią się niezależnie od sytuacji rynkowej związanej z pandemią. Doskonała lokalizacja, przemyślana koncepcja całego kompleksu i przestrzeni biurowych, nowoczesne rozwiązania oraz prestiżowi najemcy zdecydowały o atrakcyjności inwestycyjnej naszego projektu. Jestem przekonany, że City One zapewni pracownikom optymalne i komfortowe warunki pracy, a nowemu właścicielowi rosnącą w czasie wartość - podsumowuje.

Archicom Polska S.A. to znany deweloper, realizujący nowoczesne projekty nie tylko na rynku wrocławskim, ale również w innych miastach, takich jak Kraków, Poznań, Łódź czy Trójmiasto.


0.0
Tagi: Archicom
Napisz pierwszy komentarz