bcb wrzesień 2020

MVGM rozwija swoje portfolio we Wrocławiu

|
City One trafił do portfela MVGM
City One trafił do portfela MVGM
Jeden z najbardziej pożądanych adresów biurowych we Wrocławiu, budynek City One, trafił do portfela obiektów zarządzanych przez zespół MVGM.

Firma MVGM będzie zarządzała nieruchomością w imieniu spółki City One Park, będącej właścicielem całego kompleksu biurowego. To już kolejny wrocławski biurowiec, którego zarządcą będzie MVGM. To znana europejska firma, operująca głównie w Holandii i w Niemczech, specjalizująca się w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi.

Budynek City One jest certyfikowany w systemie LEED. Uzyskał on certyfikat na poziomie Gold, czyli trzecim z czterech możliwych do zdobycia. LEED to amerykański system oceny wielokryteriowej budynków. Główne atuty biurowca, które poskutkowały pozytywną opinią podczas certyfikacji, to ekologiczne rozwiązania, uwzględnione podczas tworzenia projektu i zrealizowane podczas budowy. Prace nad budynkiem trwały od czerwca 2017 do września 2019 roku. Od tego czasu jest on już używany i kolejne powierzchnie przekazywane są najemcom.

City One to pierwszy z budynków całego projektu City Forum, który został już oddany do użytku. Autorem projektu i wykonawcą jest Archicon. Wrocławskie City Forum tworzone jest w pobliżu skrzyżowania ulic Traugutta i Pułaskiego. To świetnie położone i dobrze skomunikowane miejsce. Kompletny projekt obiektu zakłada również stworzenie w tej okolicy strefy wypoczynku. Wśród najemców City One znajdziemy notowaną na giełdzie spółkę Ten Square Games, związaną z oprogramowaniem firmę EPAM Systems, pośrednika finansowego NOTUS Finanse i serwis internetowy Travelplanet.pl, oferujący rezerwację usług turystycznych.


0.0
Tagi: City Forum
Napisz pierwszy komentarz